UFO nebo HUDEBNÍ NÁSTROJ!

Moderní doba je zrychlená, uspěchaná a vše se neustále mění. To platí i ve vývoji hudebních nástrojů. Klasické podoby zná snad úplně každý -piano, kytara, bubny, housle.
Podívejme se, ale na příklady těch, které se velice špatně vyslovují, vypadají jako vesmírné lodě a nemají v podstatě pravidla jak na ně zahrát. Tyto moderní hudební nástroje dokáží nahradit symfonický orchestr. Zahrají cokoli co si vymyslíte!
1, Hybridní syntezátor a kytara: jde o hudební nástroj podobající se kytaře, ale není jasné v čem podoba spočívá. Má dotyková tlačítka a spoustu zvuků, stejně jako v klávesovém přístroji.

2, Kombinace kytarového hmatníku a obrazovky iPadu: tento nástroj stačí správně nastavit a dokáže hrát pro celý orchestr. Někomu může připadat jako hračka, ale výrobci si stojí za názorem, že se jedná o hudební nástroj-kytaru.

3, Buben nebo ufo: malý ruční buben, na který můžete zahrát na všechny končetiny. Buben se skládá z několika polokoulí, kde každá polokoule vytváří jiný tón. Jde o vaší absolutní fantazii, můžete hrát cokoli chcete, nepotřebujete pravidla nebo noty.

4, Skleněný panel s myší: dlouhý, nádherný, skleněný panel skládající se převážně ze snímačů.

Neuvěřitelné, fascinující a pro někoho nepochopitelné. Hudební nástroje, které vytváří jedinečnou hudbu a vy se nástrojů nemusíte ani dotknout. …Reagují jen na pohyby těla…