930 Komentářů
 1. Dobrý večer,kdy bude na webovce aktuální program na svátky?Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   momentálně “visí” program do čtvrtka 27. prosince, ten silvestrovský a novoroční bude zveřejněn tady na webu na Štědrý den, resp. Boží hod.
   Ještě jednou hezké Vánoce.
   Retro Music TV

 2. Ste fakt pohodová stanica len by to chcelo viac českej a slovenskej hudby inak nemám nič držte sa

  1. Děkujeme vám, Andreji, za pochvalu i připomínku, mějte hezké Vánoce.
   Retro Music TV

 3. Dobrý večer,hrajete prosím klip skupiny Scooter-Faster,harder,Scooter?Tento klip mi chyběl v jejich Rentgenu 13.12.I tak byl speciál výborně sestaven!Děkuji za radu,skutečně to byli Cornshop a jejich Brimful of Asha.A moc děkuji za Reproduktor 14.12., za Talk Talk (klip It’s my life ukazuje to,v čem se vyznám více než v hudebním světě,tedy zvířata a vůbec přírodu)a hlavně za Culture Beat. Zároveň se omlouvám za příliš kritický příspěvek ze 3.12.
  Pokud na něj nezareagujete,pochopím to…

  1. Dobrý den pane Urbane,
   jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci a že jsme vás potěšili.
   Klip k vámi zmiňovanému singlu momentálně nehrajeme, ale jak víte, klipy nám stále přibývají…
   Mějte hezké Vánoce.
   Retro Music TV

 4. Ahojte, no dlho predlho sa teším na hodinový rentgen U2 a vy ho dáte akurát vtedy, kedy máme Vianočný večierok v práci 🙁 Smola, čo už. Viem, že sa rentgen pravdepodobne nedá už presunúť, ale chcem sa spýtať, či bude aj v roku 2019 hodinový rentgen s U2. Prosííím, dúfam že hej.

  1. Dobrý den Tomáši,
   to je tedy smůla, ale třeba budete mít večírek někde, kde Retro Music TV pouští!
   Kdyby ne, určitě se v roce 2019 na U2 u nás můžete těšit.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 5. Vážení, nevadí Vám, že jste zpěvačce Lenny přidali 10 let? Je narozená v roce 1993 ne 1983. Zjištěno dnes při písni Hell-o.

  1. Dobrý den Aleno,
   to nám vadí do té míry, že jsme chybu již opravili 🙂
   Děkujeme za upozornění.
   Retro Music TV

 6. Dobrý den, neplánujete v dohledné době navýšit pokrytí v DVB-T na jihu (jihovýchodě) Moravy, či případně vstup do DVB-T2 sítě ? Rád bych Vaši televizi sledoval, ale dosud je pro mne nenaladitelná. Děkuji.

 7. Dobrý den,
  dlouho jsem neviděla klipy Richarda Marxe, šlo by ho zařadit častěji?. Děkuji.

  1. Dobrý den,
   zrovna dnes v poledne jsme jej hráli, tak zase ve sředu odpoledne, platí? 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

 8. Dobrý den,ač klipy po roce 2000 nezavrhuji,souhlasím s Petrem,že se u mnoha interpretů pořád protáčí
  pouze jeden klip.To je třeba příklad skupiny London Beat.U ní to není jen o I’ ve been thinking about you.A že spousta interpretů má i jiné klipy,než ty které se vysílají v běžném vysílání, se divák dozví pouze v Rentgenu.A i v případě Rentgenů,se v mnoha případech skutečně největších hitů nedočká.
  Narážím opět na skupinu Culture Beat.Ve středu 5.12 však zazněl klip Take me away v Retro party,což mi udělalo velkou radost.Do reproduktoru 14.12. jsem si chtěl napsat i o klip skupiny,kterou určitě hrajete,tak mi snad poradíte.Jde o mužskou skupinu,její nazev se skládá ze dvou slov,jedno z nich je Schop.V klipu tancuje černošská slečna v pokoji a v červeném svetru.Snad s dlouhými vlasy staženími do ohonu a v ruce má obal od LP desky.Klip by měl být zřejmě ze sedmdesátých let.Děkuji za odpověď a zároveň i o reakci na můj příspěvek ze 3.12,který jste opět přeskočili…

  1. Dobrý den,
   zřejmě máte na mysli Cornershop – Brimful of Asha.
   Retro Music TV

 9. dobry vecer retro tv suhlasim petrom a moj nazor je taky isty lebo som prezil 70 roky a to boli naozaj najkrajsie mam 61 a zelam krasne vianoce vas divak palo

  1. Dobrý večer Pavol,
   díky i za váš komentář a přání, mějte i vy krásné Vánoce.
   Retro Music TV

 10. Zdravím tvůrce hudebních návratů do minulých krásných hudebních let. Současně se ptám: Co vlastně považujete za retro? Z názvu stanice by mělo být logické, že se playlist odvíjí od dávno minulých dekád.
  Proč nám tedy nabízíte Michala Hrůzu z roku 2017? A podobné “návraty”. Nerozumím tomu. Tak pokud hrajeme retro, mělo by jít o 70,80 a 90.léta, ne? Škoda, že vypli televizi VINTAGE, tam to bylo skutečně zajímavé a pestré. Nejenom notoricky známé hity, ale skutečně zapomenuté (někdy neprávem) “béčka” singlů, dvojky, trojky, ….sedmičky v hitparádách oné doby. Pořád bohužel žijete v bludu, že náš český divák a posluchač nezná nic jiného od Sandry, než Maria Magdalena, od Kylie Minogue “I Shoud Be So Lucky, a od Mike + The Mechanics ” Over My Shoulder”. Teď zrovna běží Belinda Carlisle- opět známe pouze “Heaven Is A Place On Earth”. Atd, atd…..Bohužel !!! Zkuste se nad tím zamyslet, ikdyž odpověď asi znám dopředu. Hlavně HITY, že jo? Rád bych se podíval na jiné retro, ale není moc šancí. Vintage TV skončila, u Vás to moc zajímavé není. I tak přeji krásné Vánoce. Petr.

  1. Milý Petře,
   díky za váš komentář.
   Co se týče vámi zmiňovaných kapel, i na příkladu z tohoto víkendu se dá demonstrovat, že to s tím jedním hitem od daného interpreta není úplně přesné – včera jsme hráli All I Need Is A Miracle od Mike and the Mechanics, stejně jako In The Heat Of The Night od Sandry. Circle In The Sand od B. Carlisle zazní “až” zítra ráno.
   Netajíme se tím, že hrajeme i novější hity, ale bloky, kde zní jen hudba 60., 70., 80. nebo 90. let minulého století tvoří podstatnou část našeho vysílání.
   Zdraví
   Retro Music TV

 11. Dobrý den, chtěl bych se zeptat – pro případ sestavování playlistu do pořadu Reproduktor -, zda hrajete něco od UFO, například Doctor Doctor, a od Deep Purple z klasické sestavy s Ritchiem Blackmorem a Ianem Gillanem, například Child in time. Děkuji za odpověď. S pozdravem Lukáš Vokřínek

  1. Dobrý den,
   nebojte se přát si cokoliv z vámi uvedených. Můžeme vám – pokud jej budeme mít – zahrát na přání i klip, který běžně nevysíláme.
   Těšíme se na váš výběr na adrese reproduktor@retromusic.cz.
   Zdraví
   Retro Music TV

   1. Děkuji za informaci. To je skvělé. Rád zase něco připravím.
    S pozdravem L.V.

 12. Dobrý den,rentgen skupiny Maduar sice potěšil,nicméně jak jsem předpokládal,chyběla píseň I feel good.
  Předpokládám,že nezazní (spolu s Culture Beat či s Magic Affair) ani v mém REPRODUKTORU 14.12.
  Pak se však naskýtá otázka,k čemu vlastně pořad REPRODUKTOR je,když se nedbá na divácké přání a celý pořad je vytvořen jen tak,aby ladil s vysíláním RETRO TV!!
  Co se týče písní 2 brothers on the 4 th floor,určitě se s vámi o žánrové posuny této skupiny přít nebudu.
  Ať se však snažím jak chci,Happy hardcor v písni Fly prostě neslyším,spíš mi to připomíná starý dobrý Dancefloor.To však neznamená,že to tak není!Vaše info bloky (celkově) jsou určitě fajn a v tomto případě máte ode mne palec nahoru!Jen tak dál!Jen mne mrzí,že stále hrajete od nich jen DREAMS.Moje nejoblíbenější píseň (a také klip) je THE SUN WILL BE SHINING z roku 1998.Tak snad se ho někdy ve vašem vysílání dočkám…

 13. Dobrý den,jen doplním,že 2 brothers on the 4 th floor nahráli ve stylu happy hardcor tyto písně:
  Come take my hand,there’s a key,Fairytales a mirror of love.Tedy nikoliv píseň Fly,jak se píše v informačním bloku.

  1. Dobrý den,
   singl “Fly” (a další) jsou v infu zmiňované jako písně, u nichž “je znám žánrový posun směrem…” ke zmiňovaným stylům a za tím si stojíme. Jistě jde o věc názoru, jako je tomu u hudby často.
   Děkujeme za pochopení.
   Retro Music TV

 14. Dobrý večer,děkuji za rentgen zpěvačky Des’ree.Žasl jsem,co všechno od ní hrajete.Jen mi chyběl klip Life.
  Nebyl skutečně zařazen do pořadu a nebo byl a utekl mi?A hrajete její duet s Terencem trent d’Arbym-Delicate?Opravte si prosím nepřesnosti u skupin 2 Brothers on on 4 th floor.Skupina vznikla v roce 1990 v Nizozemí,bratři Martin a Bobby Boerovi jsou tedy holanďané,nikoliv němci.První hudební pokusy vznikaly přímo v jejich domě v Utrechtu,konkrétně v ložnici ve čtvrtém patře,odtud jejich název.Teprve se singlem Never alone z roku 1993 v novém studiu, angažovali Des’ray Martens a D-rocka a v této sestavě hráli až do roku 2001,kdy vydali poslední singl Stand up and live.Vše ostatní v informačním bloku je v pořádku.Těším se na rentgen skupiny Maduár 1 prosince.Předpokládám,že klip I feel good v pořadu nezazní.Pokud ano,bude to fajn…

  1. Dobrý den,
   rádo se stalo. Kvůli zmiňovanému RETNGENu jsme sehnali “nové” klipy, vámi zmiňovaný “Life” celý pořad uváděl.
   Děkujeme za tip na úpravu textu, přidali jsme info týkající se názvu uskupení.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 15. Super výběr.Teda ne vždy ale tuhle stanici si pustím vždy rád i když jen online přes PC.Ale chybí mi punk.Toho je málo.A vadí mi některé skladby 2000 a vííc. Poslouchám retro abych slyšel skladby pod rok 2000

  1. Děkujeme, Martine, za pochvalu i připomínku.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

  2. Tiež som sa ohľadom novších klipov ozývala. Bolo mi odpísané, že atmosféra Retromusic sa nemení tým, že občas zaradia aj kvalitnejšie novšie kúsky. Tak potom prečo ich tam dávať? 🙂

 16. купить аккаунт стим с кс 1.6 за 10 рублей

 17. аккаунты в одноклассниках с друзьями купить

 18. Musím vás pochválit, protože jste skvělá hudební stanice a nejsledovanější v raze jste doopravdy oprávněně.
  Jen tak dál
  Super Markéta

  1. Děkujeme, Markéto, potěšila jste nás 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

 19. skoda… proc najednou tolik reklam? uy se na to neda koukat…

  1. Zdravíme, reklam máme pořád stejně a bohužel se bez nich neobejdeme.
   Děkujeme za pochopení

   Retro Music TV

 20. #ZVUK à la TELEFÓN

  Dobrý deň,

  prečo máte tak otrasne nízku “kvalitu” zvuku?

  Aplikujete niečo na spôsob “AM/FM Radio audio processing” (Orban Optimod, Telos Omnia…): KOMPRESIU DYNAMICKÉHO ROZSAHU zvuku, FREKVENČNÉ KOREKCIE (nespr. EKVALIZÁCIU) (so zvýraznením stredových kmitočtov) a pod.? (Je Vám známe, že v DAB/DVB je toto úplne zbytočné? Ako, koniec-koncov, aj v FM, ale to už je iná história.) Alebo používate príliš nízky DÁTOVÝ TOK zvkového kodeku, t. j. prílišnú/prehnanú DÁTOVÚ KOMPRESIU? Či je spomínaný negatívny efekt dôsledkom kombinácie oboch resp. viacerých faktorov?

  Podobne ako Vy je na tom napr. VH1 CLASSIC, ale už napr. BRAVA iCONCERTS alebo DELUXE MUSIC sú zvukovo v úplne inom “vesmíre”.

  Môžete s tým, prosím, niečo spraviť? Vyradiť z CESTY SIGNÁLU všetky “vylepšenia” (Bas/Mid/Tre, EQ, DSP, AGC/AVL, ReplayGain…) a pustiť ho HiFi – PURE/SOURCE DIRECT, aby sme si mohli HUDBU VYCHUTNAŤ V JEJ PLNEJ KRÁSE*?

  Vopred ďakujem… za odpoveď aj ochotu. 😉

  S pozdravom
  rastaman

  *Tak, ako ju jej AUTORI – HUDOBNÍCI a ZVUKÁRI – zamýšľali/stvorili.

  1. Dobrý den,

   náš cíl je co nejlepší zvuk. Do této problematiky vstupuje více parametrů, jako je např. doba vzniku a kvalita klipu, starší jsou v jiné zvukové kvalitě, než novější.
   Dále hraje roli způsob šíření/možná konverze signálu distributory a další. Na jaké platformě a kde konkrétně vysílání Retra sledujete?
   Děkujeme.

   Retro Music TV

   1. Dobrý deň,

    sledujem prostredníctvom Slovak Telekom MAGIO https://www.telekom.sk/televizia . Títo ružoví šmejdi síce najmä obraz drasticky komprimujú, avšak zvuk z mnohých iných kanálov je relatívne dobrý (i keď je pravdou, že u spomínaných iCONCERTS alebo DELUXE sa jedná o HD verzie, kde aj zvukový formát môže byť odlišný).

    Tvrdíte teda, že Vy ZVUK nijako NEUPRAVUJETE? Je tomu tak?

    Čo sa týka kvality zvuku nahrávok, dovolím si tvrdiť, že v 80., ale aj 70. a 60. rokoch už prevažná väčšina z nich mala túto špičkovú – z CD, ale napr. aj z YouTube znejú oveľa lepšie než z Vášho vysielania (prostredníctvom ST Magio).

    Ďakujem.

    1. Len doplním, že signál je prenášaný prostredníctvom OPTICKEJ SIETE (až do domácnosti) – v podstate je to ale jedno, pretože ST typ siete (optika – metalika) nerozlišuje, nepoužíva ABR.

     1. Dobrý den,
      děkujeme vám za zaslané informace týkající se příjmu signálu.
      Naše technické know-how z pochopitelných důvodů nezveřejňujeme.
      Děkujeme za pochopení.
      Retro Music TV

     2. Neviem, čo je na tom také tajné, ale aj Spotify FREE má lepší ZVUK… 😉

 21. Dobrý večer,přidávám se k Radkovi.Je skvělé,že se ve vašem vysílání stále protáčí Divokej Bill,Lucie Bílá,Petr Muk,Lucie a jiní.
  Česká populární hudba však není jen o těchto zmíněných interpretech.Zcela určitě je dobře připomenout i ty další,např.Evu Olmerovou,Waldemara Matušku,Josefa Zímu,Jiřího Shelingera,Yvonne Přenosilovou a mnohé další.A především mi ve vašem vysílání chybí dva hudební symboly 68 roku-Marta Kubišová-Modlitba pro Martu a Karel Kryl-Bratříčku zavírej vrátka.Podobný příspěvek jsem posílal již 30.září.Tehdy jste mi jen poděkovali za připomínku a tak prosím již o konkrétní reakci.Děkuji za odpověď

  1. Dobrý večer,
   vzhledem k tomu, že ve vámi zmiňované éře byly písničky těchto interpretů zhusta součástí hudebních televizních pořadů, nemáme tyto materiály k dispozici.
   Zdraví
   Retro Music TV

 22. Dobrý den,
  Nebude v budoucnu hrát konečně československé hity starší než 1990?

  1. Dobrý večer,
   chce se odpovědět “nidky neříkej nikdy”, ale videoklipů v pravém slova smyslu se dříve tolik netočilo, tudíž gró našich českých/slovenských klipů bude vždy v těch natočených po roce ’90.
   Děkujeme za pochopení.
   Retro Music TV

   1. To je z prominutím hovadina. České hity mám projeté zhruba od roku 1960. V šedesátých až sedmdesátých letech vzniklo ročně cca 20-30 písní, které jsou dodnes slavné nebo aspoň trochu známé, v osmdesátkách jich bylo ročně zhruba 40-60. Klipy k nim jsem hledal kde se dalo a zhruba 75% písniček nějaký klip má. Pravda často je to jen koncertní klip, stejně takové se točily v té době i v zahraničí. Některé songy mají těch klipů i více, jiné nikdy neviděné se objevují na youtube z archivu samotných interpretů. Chápu že to není lehké tyhle klipy sehnat oficiální cestou, ale netvrďte, že ty klipy nejsou.

    1. Tak tu by som CENZÚRU naozaj nebol očakával… nuž ale, dočkali sme sa. 😀

     1. Aha, tak nič: Zas ten (predchádzajúci) príspevok vidím… ZAUJÍMAVÉ. 🙂

 23. Martin: na tv koukám minimálně, hlavně kvůli reklamám. A když už, tak zpětně s tím, že reklamy přeskakuji. Spíš zmiňuji nárůst oproti dřívějšku.

 24. pro Libora-Dobrý večer,chápu,že vám vadí hodně reklam na Retro TV.Nicméně doporučuji zhlédnout nějaký biák (třeba na Nově) či dokument na Prima Zoom a snad mi dáte za pravdu,že dva bloky reklam za hodinu na Retro TV se dá snést.

 25. Dobrý den,
  v první řadě bych vás chtěl pochválit za dobrou práci a poděkovat za výborný hudební kanál…..od skladby písniček až po grafiku. Jediná věc mě mrzí, že oproti začátkům jste navýšili počet reklam. Je jich fakt moc a je to dost otravný. Druhá věc na co se chci zeptat je, jak si můžu sestavit svou oblíbenou desítku kterou poté přehrajete. Prosím o info, díky.

  1. Dobrý den Libore,
   děkujeme za pochvalu!
   Těšíme se, že naše vysílání oživíte vlastním výběrem klipů – pošlete je na adresu reproduktor@retromusic.cz, o vše ostatní se kolegové postarají.
   Hezký den
   Retro Music TV

 26. Akú pieseň ste hrali 17.11. o 19:40? , bola to mužská skupina. Dakujem

  1. Dobrý den,
   mohli to být Robin Thicke & T.I. & Pharrell Williams a klip “Blurred Lines”? Pokud ne, budeme pátrat dál, dejte vědět.
   Retro Music TV

     1. Tak to nejspíš šlo o “Don’t Let Me Be Misunderstood” od Santa Esmeralda, je to tak?
      Retro Music TV

 27. Dobrý deň, pri albume Insomniac od Enrique Iglesiasa máte fotku albumu Insomniac od Green Day☺. A chcela by som sa vás spýtať, či máte naplánovaný Rentgen Queen alebo Green Day? Ďakujem☺.

  1. Dobrý večer,
   děkujeme za upozornění.
   RENTGEN Queen je naplánován na 28. ledna.
   17. února, kdy slaví narozeniny jak Bára Basiková, tak Billie Joe Armstrong, dostane zřejmě přednost v RENTGENU dáma, ale i na Green Day dojde 🙂
   Hezký večer.
   Retro Music TV

 28. Zdravím, souhlasím s Martinem Urbanem, že byste mohli vysílat rentgen skupiny 2 Unlimited 🙂 a máte chybu v názvu písničky od Rihanny. Správně se jmenuje California King Bed 🙂

  1. Dobrý večer,
   RENTGEN 2 Unlimited je naplánován – těšte se na 17. ledna.
   A děkujeme za upozornění, z “Red” je již “Bed” 🙂
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 29. Zdravím, máte vo svojom playliste tieto pesničky? Coldplay – The Scientist; OneRepublic – Love Runs Out; Lily Allen – Somewhere Only We Know; Whitney Houston & Mariah Carey- When You Believe. Dakujem vám mnoho krát za odpoved

  1. Dobrý den,
   samé dobré písničky a přitom hrajeme jen zmiňovaný duet, díky za tipy!
   A take vás zdravíme, mějte pěkný sváteční víkend.
   Retro Music TV

   1. Scientist by si zasloužil sehnat. Je to první písnička od Coldplay, kterou si vybavuju že naše rádia opravdu hrála, navíc má fantastický “pozpátku” klip a vůbec je to moc pěkná písnička 🙂

 30. Dobrý večer,reaguji na dotaz ohledně rentgenu zpěváka Arashe.Odpověděli jste,že bude 17.11.Dle programu na webovce však 17.11.má být rentgen skupiny Žlutý Pes.Tak jak to tedy je?
  Děkuji za rentgen Madonny.Jen jsem si říkal,že by její klipy vydaly i na déle než na hodinu.
  Hrajete klipy zpěvačky Liz Wright?Mám pocit,že jsem ji ve vašem vysílání viděl.
  A bude někdy rentgen skupin 2 unlimited či Snap?Děkuji za odpovědi

  1. Dobrý den,
   divák se zajímal o REPETE, nikoliv RENTGEN zpěváka Arashe, takže vše uvedené v této diskusi i na webu v programu platí.
   Co se týče Madonny, její klipy opravdu vydají na více než hodinu, proto její RENTGEN hrajeme několikrát do roka a proto ten poslední trval nejdelší možný “rentgenový” čas, tedy hodinu.
   Liz Wright v repertoáru nemáme, zato 2 Unlimited a Snap! bychom do RENTGENU naplánovat mohli.
   Zdraví
   Retro Music TV

 31. Prosím můžete dát Smokie? Nebo Chris Normana solo?děkuji

  1. Dobrý den,
   pokud vám u nás Smokie dnes unikli, můžete se na ně těšit zítra po poledni, nebo v pátek před šestou večerní. Chrise Normana jsme hráli také dnes a budeme hrát i ve čtvrtek navečer.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

 32. Dobrý večer, dáte prosím vás někdy v repete zpěváka Arashe? Děkuji za odpověď 🙂

  1. Dobrý den,
   REPETE Arashe je naplánováno na tuto sobotu 17. listopadu, užijte si svátek i po hudební stránce! 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

 33. Zdravím, dáte někdy prosím vás rentgen zpěvačky C.C.Catch? Děkuji za odpověď 🙂

  1. Dobrý den,
   to bychom mohli, naplánujeme ji na leden. Víte, že ji hrajeme často v RETRO PARTY?
   Zdraví
   Retro Music TV

 34. Zdravím,
  taková otázka trošku mimo vaší branži, ale nedá mi to nepředat dál podnět/nápad.
  Co takhle zkusit v budoucnu až u nás dojde k většímu rozvoji DAB+ vytvořit hudební rozhlasový kanál, který by hrál stejně skvěle jako vaše hudební televize? V Česku chybí rádio, které by hrálo hudbu od 60. let až po počátek milénia, které by mělo bohatý playlist jako vy a necpalo do toho velké množství české hudby. Je škoda, že vás nemůžeme poslouchat i na cestách např. v autě, protože hrajete opravdu úžasně 👍. Jen tak dál. Jinak gratuluji k výsledkům sledovanosti 🙂

  1. Milý Honzo,
   děkujeme za pobídku a taky za pochvalu, resp. gratulaci!
   Mějte se fajn se spoustou dobré muziky.
   Retro Music TV

  2. To by byl super nápad, o takovém rádiu jsem vždycky snil. V zahraničí je tento formát běžný, za to naše rádia hrůza. Zrealizovat tuto myšlenku, jistě uděláte spoustě posluchačů obrovskou radost.

 35. #REPRODUKTOR

  Dobrý deň,

  ako je možné zaslať Vám návrh playlistu pre tento program? A aké sú podmienky – počet skladieb, nejaké obmedzenia (žánrové, časové…) atď.? Je nutné dodať aj referencie skladieb (odkazy do databáz a pod.)?

  Príp. túto dramaturgickú činnosť aj honorujete? 😉

  Vopred ďakujem.

  1. Dobrý den,
   budeme rádi, když nám svůj výběr (cca 20 klipů) pošlete emailem na adresu reproduktor@retromusic.cz.
   O vše ostatní se kolegové postarají, termín odvysílání pořadu obdržíte též emailem s předstihem.
   Odměnou vám bude dobrý pocit, až vámi sestavený playlist odvysíláme 🙂
   Hezký den.
   Retro Music TV

 36. Tak to zkusím ještě jednou – 10.10.2018 jsem se ptal na případný druhý kanál, kde by hrály i starší české songy než od roku 1990 – a žádná odpověď. Mohli byste prosím odpovědět?

  1. Dobrý den,
   na tuhle otázku není lehké odpovědět.
   Další kanál není na spadnutí, na druhé straně naše budoucí plány stále diskutujeme a žádné návrhy nezatracujeme.
   Děkujeme za impuls.
   Retro Music TV

 37. Dobrý den,jak je možné že v rentgenu skupiny Lunetic 30.10.nezazněla píseň Máma-největší hit této skupiny?Nezazněla i přesto,že v seznamu na webovce uvedená byla!!!
  Prosím o vysvětlení hudebního dramaturga.Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   je to možné pokud sledujete naše vysílání na internetu, kde jsou informace o chystaných klipech informativní a je zde možná malá odchylka. Každopádně již tuto sobotu bude dvojitá dávka LUNETIC v pořadu REPETE.
   Zdraví
   Retro Music TV

 38. Dobrý den Nestihl jsem vlastní playlist pořadu reproduktor 28 10 Bylo by možné si jej přehrát někde zpětně formou podcastu nebo audioarchivu?

  1. Dobrý den Petře,
   to nás mrzí, protože zpětně si pořad přehrát nelze, byl prostě jedinečný…
   Napište si do REPRODUKTORU znovu, rádi vám znovu zahrajeme.
   Retro Music TV

 39. Zdravím vás. Máte v playliste pesničku Summer Moved On od kapely A-ha? Ak nie, mohli by ste ju zaradiť, je to veľmi krásna pesnička a s pekným videoklipom. ☺

  1. Také vás zdravíme, Tomáši, a děkujeme za tip, po klipu zapátráme.
   Retro Music TV

   1. Ďakujem, a ak môžem ešte odporučiť, tak aj Lifelines tiež od kapely A-ha. Taktiež veľmi pekná pesnička do pohody 😉☺

    1. Já bych doporučil ještě od A-Ha z té doby Minor Earth Major Sky (kolem roku 2000 to byl u nás velký hit) a také Forever Not Yours, která se sice tolik nehrála, ale zato má naprosto fantastický klip, jeden z nejlepších co jsem vůbec viděl.

  1. Tak to je dobrá zpráva pro nás, děkujeme, a máme ji i pro vás: dnes vás čeká její hodinový RENTGEN (a včera hrála přesně touto dobou).
   Zdraví
   Retro Music TV

 40. Zdravím , mohu se zeptat zda-li by šlo zahrát nějakou píseň od Depeche mode ?

  1. Jistě, Antoníne, pokud jste je nezahlédl zhruba před hodinou, tak se dívejte večer, okolo 22:45.
   Hezký víkend, zdraví
   Retro Music TV

 41. Zdravím, budete někdy dávat rentgen zpěvačky Leony Lewis? Děkuji za rentgen Dr. Albana 🙂 Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   RENTGEN Leony Lewis naplánujeme, až bude(me) mít více klipů. Zatím tedy termín není, ale rozhodně s ní do budoucna počítáme.
   Také vás zdravíme.
   Retro Music TV

 42. BUDE PROSIM ABBA I DNES BEHEM DNE?OPET TO STALE POKULHAVA TY JEJICH SUPER DISCO PISNE.Dopoledne nic ZATIM ani odpoledne bez nich?PRIJDE DOBRA NALADA S NIMA KDYZ JE JIZ BRZO PUSTITE? MAM CEKAT NA NE MOC DLOUHO PFO ME,CI SI MAM PUSTIT SVOJE CD,DVD JAKO TO JE U OCKA STAR ? DIKY.Verna,věcné nespokojena fanynky od ABBI…

  1. Dobrý den,
   snad jste zaznamenala odehraný klip ABBY zhruba před půl hodinou, další zazní zhruba v pů čtvrté a ještě jeden po deváté večer.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 43. ZDRAVIM RETRO.
  Nevím co se stalo a děje,že dnes NEHRAJETE moje oblíbené.Vcera v úterý jsem slyšela,viděla jenom jedinkrát jednou.Dnes ani to ne.Stale čekám a jsou tam hrané jiné.Jsem moc smutná,náladu pod psa mám.I večer to nestojí za nic s ABBOU,moji oblíbenou.Stale jsem neviděla ani jednou zpívat HANKU ZAGOROVOU.Muzete je prosím více hrát?V REPUBLICE když hrají CESKE písničky,1+1,či v REPETE.Dost dlouhé dny,či měsíce čekám na zahradní mých oblíbených pisnicek,ZATIM stále čekám,na vybrané jsem.Nevim proc zda čekáte na jiný přísun pisni,či je to náhoda jak,koho vyberete,kdo se bude u VAS RADOVAT ? V nejbližších dnech?Já to asi zřejmě nebudu že?Nemůžete sehnat,nenachazite?Nyní nám nějak blbne signál kostickovati a bůh ví kdy mi ZAZPIVAJI moji oblíbeni? Čekám na ně již od úterý večerní a i :odpolední a stále nic.Dockam se mých stesticek i já,nejen ostatní diváci jiných zpěváků,zpěvaček a skupin zase pro mne ndoblibenych?
  S POZDRAVEM SE LOUCI FANYNKA,DIVACKA I POSLUCHACKA ABBI A ZAGOROVE..: ROMANA Z PRAHY 9.

 44. Dobrý den. Po úpravě STA na DBT 2, nemohu naladit vaší stanici?
  Jde o panelový dům Praha 4, Chodov. Prosím o radu. Děkuji.

Vložte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *