Diskuze

Přidat novou zprávu

1,420 Comments
 1. Pasma slavnych retro skupin jako napriklad dnesni se skupinou Creedance Clear Water Revival je presne co cemam od takto zamerene stanice. Naopak pisne casto zapomenutych hvezdicek z nedavne minulosti si urcite nezaslouzi casto lepsi vysilaci cas ve vecernich hodinach….

  1. Taky mám Creedence rád, i když jsem je zaregistroval teprve při posledním díle Hvězdné brány (Have You Ever Seen The Rain) a pak další songy v Supernatural. Ale tenhle jižanský country-rock s naprosto úžasným zpěvákem se mi zaryl po kůži, klidně bych si dal i hodinku s nimi a další pecky Run Through the Jungle, Bad Moon Rising nebo moji milovanou Who´ll Stop the Rain. Ale je jasné, proč dostávají moderní interpreti přednost, na tyhle 50-70´s songy najít něco jako klip je skoro zázrak i na youtube, natož shánět to po nějakých majitelech ze zapadlé země jako je Česká republika.

 2. Dobrý den,v programu na 1.5.vám chybí jméno interpreta v Rentgenu a také autor Reproduktoru.

  1. Dobrý den,
   program je takto správně, u příležitosti 1. května, tedy svátku lásky jsme připravili speciální program.
   Zdraví
   Retro Music TV

 3. Zdravím, teď koukám, že budete hrát v pondělí hodinu Leoše Mareše, wow! Mám jeho písničky moc rád, tak nějak ty jeho jednoduché texty o rozchodech, nevěrách a vztazích vůbec mě přijdou pravdivější než spousta složitějších textů. Jen jsem netušil, že ho vůbec hrajete a máte tolik klipů, přece jen zas tolik těch hitů nebylo a jsem si jistý, že na některé z nich (Tři slova, Stánky) ani nebyl klip… no každopádně Vám děkuji, jsem moc zvědavej a budu se těšit 🙂

  1. Dobrý den,
   ano, Leoš Mareš má v pondělí narozeniny, tak to společně oslavíme jak jinak než hudbou 🙂
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 4. Dobrý den,vrátím se ještě jednou ke skupině The Grid.
  Chápu vaše rozhodnutí,že klipy této skupiny nebudete vysílat.
  Prosím však o vysvětlení,proč jste mi tuto informaci nezdělili už když jsem se ptal,zda klip Texas cowboys vůbec hrajete.Tato informace mi nebyla zdělena ani když jsem prosil o zahrání tohoto klipu v pořadu Repete.
  Místo toho,jste mne nechali úplně zbytečně těšit několik reproduktorů na tento klip.
  Ukazuje se totiž,že vaše VYBERTE SI CO CHCETE takřka neplatí a do pořadu Reproduktor je třeba klipy vybírat dle určitých pravidel.Děkuji za pochopení

  1. Dobrý den,
   při sestavování playlistu do pořadu REPRODUKTOR skutečně platí, že divák může vybrat jakýkoliv videoklip. My se snažíme vyjít co nejvíce vašim přáním vstříc, jsme limitováni jen tím, jaké klipy máme k dispozici a jaké se nám případně podaří sehnat.
   Zdraví
   Retro Music TV

 5. This is a great music channel Iam lucky to find it in my satelite system in Mexico. I really enjoy video clips and music from 80’s and 90’s.
  Congratulations and best regards.

  1. Good to “hear” you, Carlos, and thank you!
   All the best
   Retro Music TV

 6. Dobrý deň, vďaka za zahratie Abby, Depeche Mode a Red Hot Chilli Peppers! Naopak ma sklamalo, že ste nezahrali od kapely Dschinghis Khan pieseň Loreley.. plánujete niekedy spraviť s nimi hodinku?

  1. Dobrý den,
   nemáme od této kapely tolik klipů, abychom jimi naplnili celou hodinu.
   Děkujeme za pochopení.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

   1. A smiem sa spýtať či ich hrávate aj tak bežne vo vysielaní? Pretože zatiaľ som teda šťastie na nich nemala 😀
    Ďakujem za odpoveď:)

    1. Dobrý den,
     máte dobrý postřeh, příliš je nehrajeme. Ale klidně si třeba “Loreley” do REPRODUKTORU můžete přát 🙂
     Hezký den.
     Retro Music TV

     1. Už som práveže mala svoj playlist, 19.4. Ste ho hrali. Pieseň som mala ako tretiu na zozname a žiaľ ste ju nezahrali ?

 7. Dobrý večer, moc Vám děkuji za zahrání písničky Touch In The Night od Silent Circle, udělali jste mi velkou radost. ?

  1. Milá Hanko,
   děkujeme vám za poděkování a rádo se stalo 🙂
   Retro Music TV

 8. Zdravím, co takhle zahrát třeba v Repete devadesátkovou kapelu Corona (třeba Rhythm of the Night, Baby Baby, Ty Me Out)? Ukážeme viru, že se ho nebojíme a umíme si z něj udělat legraci. Mimochodem doporučuji komentáře k písničkám na youtube, stojí za to 🙂

  1. Dobrý den Martine,
   děkujeme za tip na veselé čtení i klipy do vysílání, dostal se “na stůl” i našemu dramaturgovi, třeba se bude inspirovat.
   Mějte se dobře, přejeme hlavně zdraví!
   Retro Music TV

   1. Taky Vám přeji hlavně zdraví. Začal jsem Vás díky karanténě a homeoffice opět sledovat a chápu, že tuto dobu je to riziko chodit kamkoliv do práce, tak se v redakci držte!

 9. Dobrý den,velmi mne zklamal Rentgen Whitney Houston.
  Těšil jsem se,že zazní i méně známé klipy po roce 2000,Fine či Milion dollar Bill.
  Bohužel zazněly jen ty známé hity,které mám všechny( na výběrovém DVD.
  To skutečně nemáte ty zmíněné?
  A opět prosím o odpověď na dotaz,zda by bylo možné zařadit do Repete či Retro party klip od The Grid -Texas cowboys.Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   mrzí nás, že jste byl zklamán, ale jsme si vědomi toho, že se nemůžeme zavděčit všem. Třeba naopak potěšil někoho jiného 🙂
   Skupinu The Grid vysílat nebudeme.
   Děkujeme za pochopení.
   Retro Music TV

 10. Dobrý den, mockrát děkuji za zahrání Disco 2000 právě teď. Velmi mě zlepšila den. Pěkné Velikonoce celému týmu.

  1. Dobrý den,
   jsme rádi, že jsme přispěli k vašim pěkným svátkům 🙂
   Děkujeme za komentář!
   Retro Music TV

 11. Dobrý den, slovo se retro používá jakožto označení pro dobu vztahující se k 50. 60. a 70. letům 20. století…proč se toho nedržíte?Nechce moderní neposlouchatelnou “hudbu” Óčku….vždyť devadesárky a starší jsou plné skvostů, proč do toho motat weekenda,gagu a biebra…vždyt to zní všechno stejně a trhá to uši…

  1. Dobrý den,
   označení slova retro se používalo pro označení doby k 50., 60. a 70. let 20. století. Jenže čas šel dál a je již rok 2020. Nyní i milénium je již retro. Jinak Retro Music Television se „zaměřením na největší hity a hudební informace od šedesátek do počátku nového milénia.” (citace provozovatele stanice)
   Chápu, že možná z nostalgie máte chybnou představu, že dobré sklady jsou jenom z vašeho oblíbeného období, ale není tomu tak. I zmíněný Justin Bieber, Lady Gaga, Weekend mají milióny fanoušků po celém světě. Tedy lze lehce dokázat, že jejich hudba je dobrá, poslouchatelná nýbrž dokonce velmi kvalitní. Stanice se nemůže řídit pouze vaším vkusem, ale musí i vkusem dalších o něco mladších diváků. I novější muzika je plná skvostů. Stačí se odtrhnout od předsudků a najdete ji a budete mít v životě další hezké věci. Není důvod se jen tak omezovat. Může to být ze začátku těžké, ale stojí to za to. Můžu Vám to říct z vlastní zkušenosti. Zkusil jsem poslouchat rakouské rádio KroneHit a maďarskou televizi 1 Music a našel jsem díky tomu skvělé písničky, které bych jinak neslyšel. Zkuste se otevřít výběru i o něco novějších nejlepších hitů stanice Retro Music Television. Věřím, že budete v dobrých rukou.

 12. Dobrý den, máte videoklip Mental As Anything – Live It Up? Pokud ano, budete ji někdy ted hrát? Děkuji. Váš fan

  1. Dobrý den Radku,
   bohužel, tento klipy zatím nemáme.
   Hezký den.
   Retro Music TV

    1. Dobrý den,
     pokud se nám jej podaří sehnat, pak tomu nic bránit nebude.
     Hezké Velikonoce.
     Retro Music TV

 13. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude naplánován Rentgen skupiny Take That? A taky bych se chtěla zeptat, jestli zahrajete písničku Patience od této skupiny? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   RENTGEN Take That budeme vysílat nejspíš o letních prázdninách a do té doby se pokusíme klip sehnat.
   Mějte se fajn.
   73202030

 14. Dobrý večer,děkuji za Reproduktor ze 7.4.Děkuji hlavně za 2 Brothers on the 4th floor-The sun will be shining.
  Doufám,že se bude objevovat i v běžném vysílání.Poslední klip-zpěvačka Kelis v seznamu nebyla.Předpokládám,že tento klip byl přidán z časových důvodů.V jednom z mých dřívějších Reproduktorů tento klip zazněl,tak jsem si ho takto připomněl.Opět nezazněl klip The grid-Texas cowboys.Tento klip se v seznamech do Reproduktorů objevuje hlavně z informačních důvodů,kromě toho,že je to Britská skupina,nevím o ní vůbec nic.
  Bylo by prosím možné,tento klip naplánovat do Retro párty či do Repete?A bude letos Rentgen skupiny Snap!?Pokud ne,hrajete jejich klip Ooops up?Děkuji za odpověďi

  1. Dobrý den,
   rádo se stalo.
   RENTGEN kapely Snap! je naplánován na 30. dubna. A klip, na který se ptáte, do něj být zařazen může, záleží na dramaturgovi pořadu 🙂
   Hezký den.
   Retro Music TV

   1. Dobrý den,děkuji za zprávu.Neodpověděli jste mi však na dotaz,zda by bylo možné naplánovat klip skupiny The Grid-Texas cowboys buď do Retro party anebo do Repete.Děkuji za odpověď

 15. Dobrý den, všiml jsem si ve vysílání Dalibora Jandy, což mi udělalo velikou radost. Byl jsem na něm kdysi na koncertě dokonce dvakrát, parádní zážitek i po těch letech je to profík a přesto pohodový člověk, který si po koncertu s námi rád popovídal. Ale proč píšu – zaprvé písnička Padá hvězda je z roku 1987, nikoliv z roku 1992 jak uvádíte. A za druhé má pěkný klip https://www.youtube.com/watch?v=vOAMkxtS5-A. Nešlo by sehnat tento (popřípadě i další) klip namísto toho “ošklivého” koncertního záznamu co pouštíte?

  1. Dobrý den,
   letopočet patří k záznamu koncertu, z nějž máme klip k dispozici. V případě, že se nám podaří sehnat jinou verzi klipu, upravíme i rok vzniku.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 16. Milé Retro , vďaka za super hodinku strávenú so skupinou ABBA. Bol to skvelý výber.❤ Želám vám veľa zdaru , robíte to skvele ?.

  1. Dobrý den,
   jsme rádi, že jsme vám udělali radost!
   Děkujeme za pochvalu.
   Retro Music TV

 17. Dobrý den, hrajete celkem fajn, ale je opravdu nezbytně nutné, aby v pořadu Refresh byl dva dny po sobě stejný klip Cars od G. Numana?? Vzhledem k vašemu rozsáhlému archivu je to určitě škoda! Will Smith v tomto pořadu taky dva dny po sobě, i když s jiným klipem. To vypadá, jako kdyby klipy vybíral automat. Myslel jsem, že máte dramaturga… Moc by mě potěšily staré klipy z nádherné doby let 1989-1992, např. od Celine Dion, Kylie Minogue, Jasona Donovana, Whitney Houston, Peabo Brysona nebo skupiny Brother Beyond. Všiml jsem si dnes v Refreshi také dvou chyb v textech. M. Carey se narodila v r. 1970, ne 1969. A George Michael nebyl Američan, jak uvádíte v duetu s A. Franklin, ale Brit. Děkuji a přeji hezký den.

  1. Dobrý den Romane,
   děkujeme vám ze zpětnou vazbu.
   V našem vysílání není naštěstí nic nezbytně nutné (kromě dodržení zákonných norem), snažíme se hrát našim divákům hlavně pro radost. Ve stejném pořadu stejný klip dva dny po sobě nevysíláme, i o to se stará náš hudební dramaturg.
   Děkujeme vám za upozornění na chybu, i za tipy na klipy. Od dvou interpretů, o nichž píšete a od kterých máme klip jen jeden, nebo žádný, se další pokusíme sehnat.
   Hezké odpoledne.
   Retro Music TV

 18. Dobrý den Retro TV. Chtěl bych vás poprosit, jestli byste neupravili informace o Pink Floyd. Jsem totiž fanouškem nejen Depeche Mode, Pet Shop Boys ale právě i Pink Floyd a vím z knihy od Nicka Masona, že vznikli roku 1965 jako The Tea Set. Ne roku 1964. (A až roku 1966 začali vystupovat jako Pink Floyd). Děkuji vám jinak za vyslyšení mé prosby. Přeji hodně úspěchů.

  1. Dobrý den Adame,
   upravili jsme, děkujeme za připomínku.
   Retro Music TV

 19. Zdravím vás milé Retro, konečně hudební televize kde hrají výborné písničky ze starších ročníků od 60. let. Písničky mě dobře nabíjí jsou moc super. Mám na vás jeden dotaz a to jestli by jste nedávali více českých a slovenských písniček, ale i starších třeba z 60 nebo 70. let ať víme co se hrálo za československou hudbu v té době? Moc děkuji. Moc rádi vás s manželkou sledujeme.

  1. Dobrý den Jirko,
   i vám děkujeme za impuls, podněty našich diváků jsou pro nás důležité.
   Hezký večer.
   Retro Music TV

 20. Dobrý den.
  Jednak vám chci poděkovat za zahrání Ordinary World i jiných srdcovek při včerejších 80’s 🙂
  Ale také se chci zeptat. V hlavním vysílacím čase, předpokládám, že i u vás to je mezi 20-24:00 máte čtyřikrát do týdne retro party. Neuvažujete, že byste nechali party třeba jen pro víkend a jednou do týdne dali večer třeba Republiku? Podle mě by to bylo zajímavé zpestření 😉 80’s a 90’s v pondělí a úterý mě vždy potěší.
  Pěkný den

  1. Dobrý den,
   v současné době zvažujeme, zda a jaké změny v programu uděláme.
   Děkujeme za impuls, zamyslíme se nad tím.
   Zdraví
   Retro Music TV

 21. Dobrý den,

  Můžu poslat svůj seznam písní do Reproduktoru, I když už jsem v minulosti byla jednou vybrána? Děkuji

  1. Dobrý den Kláro,
   jistě, můžete. Přednost mají ti, kteří budou mít premiéru, ale i na vás se dostane.
   Hezký den.
   Retro Music TV

  1. Dobrý den Jirko,
   dnes jsme již Green Day hráli, ale zazní ještě i po půlnoci.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 22. Moje milované Retro, děkuji moooooc za zahraní písničky “Holiday” dnes po 9 hodině! Udělali jste mi velkou radost! 😀 Radek

 23. Dobrý den, zajímá mě kdy budete hrát některou z kapel oasis, blur…? Popřípadě víc britpop zařadit do vysílání, děkuji.

  1. Dobrý den Anno,
   co se týče speciálů, Blur jsme jej odehráli před pár dny, v půlce března, a RENTGEN Oasis je naplánován na konec května, kdy má narozeniny Noel Gallagher.
   Konkrétně dnes už jsme Oasis hráli, zítra zazní dvakrát, Blur zítra před osmou večer též 🙂
   Hezký den.
   Retro Music TV

 24. Zdravím! Chcela by som sa spýtať či plánujete pridať do vysielania aj nejaké klipy od Nemeckej skupiny Dschinghis Khan 🙂

  1. Dobrý den Kristino,
   od této skupiny máme klip “Loreley”, i vy si o něj můžete napsat do REPRODUKTORU (reproduktor@retromusic.cz) 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

  1. Dobrý den,
   proč ne 🙂
   A o vlastní pořad, REPRODUKTOR, už jste si psal?
   Hezký den
   Retro Music TV

 25. Zdravím RMT,
  Postřehl jsem ve vašem vysílání klipy od Michala Davida, Petra Kotvalda a dalších, Plánujete opět hrát i československé klipy po rok 1990?

  1. Dobrý den Radku,
   ano, jak zde bylo již mnohokrát napsáno, do vysílání zařazujeme každý měsíc desítky “nových” klipů.
   Máte se na co těšit!
   Zdraví
   Retro Music TV

 26. Před týdnem jsem napsal něco,co již neplatí.Je tu opět staré dobré Retro,naše zdaleka nejlepší hudební stanice.Děkuje Bohumil

  1. Děkujeme za hezkou zprávu, Bohumile.
   Hodně zdraví přeje
   Retro Music TV

 27. Dobrý den, až těsně před šestou jsem si dnes pustil Retro a zklamaně jsem zjistil, že jsem právě prošvihl rentgen Lucie. Přibližně, jak často tuto kapelu v rentgenu hrajete, že by se dalo očekávat opakování? Půl roku, rok?
  Nicméně, děkuji, jste skvělí! 🙂

  1. Dobrý den Adame,
   děkujeme za pochvalu.
   Vzhledem k tomu, že David Koller má v září narozeniny, nejspíš mu uděláme RENTGEN právě k nim.
   Takže to vychází na ten půlrok 🙂
   Nicméně klipy této kapely hrajeme i běžně přes den, jak asi víte.
   Mějte se fajn, hodně zdraví!
   Retro Music TV

 28. Dobry den,
  prosim,da sa nejako zistit playlist ,klipy ktore boli vysielane vcera?
  Vdaka za info.

  1. Dobrý den,
   pokud dokážete upřesnit čas, např. na půlhodinový interval, nebo přidáte klip, který bežel před/po klipu, který vás (nejspíš) zajímá, budeme se vám snažit pomoci.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 29. Je veliká poptávka po kapele Queen a Freddiem Mercurym. Mohli by jste prosím tuto kapelu či tohoto interpreta hrát častěji? Děkuji a přeji pevné zdraví.

  1. Dobrý den,
   kapela Queen je dle přesných statistik naším jednoznačně nejhranějším interpretem – hrajeme ji minimálně třikrát za den. Častěji už to nepůjde 🙂
   Na začátek května je navíc naplánován RENTGEN Freddieho M.
   Pokud možno hezké dny.
   Retro Music TV

 30. Dobrý den,připravuji seznam do pořadu Reproduktor a zjistil jsem,že již hrajete Bailamos od Enrique Iglesiase v té původní pomalé verzi.Prosím o radu,jak mám u tohoto klipu v seznamu označit že chci tuto verzi,aby v Reproduktoru nezazněl remix.A také prosím o zprávu,zda již hrajete i jiné klipy od 2 brothers on the 4 th floor
  neŽ jen Dreams.Děkuji za odpovědi

  1. Dobrý den,
   jednoduše připište k názvu klipu poznámku, jakou verzi preferujete.
   Od 2 Brothers on the 4th Floor si můžete přát i jiný klip, než hrajeme, budeme se snažit jej sehnat.
   Znovu připomínáme, že o finální verzi REPRODUKTORU rozhoduje hudební dramaturg, děkujeme za pochopení.
   Zdraví
   Retro Music TV

   1. Dobrý den,to je mi jasné,že o finální podobě Reproduktoru rozhoduje hudební dramaturg.
    A také chápu,že neustále dotazy na klipy 2 brothers on the 4th floor vás rozčilují a nechcete prozradit které kontkrétní klipy této skupiny hrajete.Klip Dreams zněl své ho času opravdu všude a ty ostatní byli tím pádem méně úspěšné,ale tak jsou skvělé.Proto mne mrzelo,že hrajete jen ten zmiňovaný.Podobné je to i s DJ Bobem.Ani u něho jsem se prozatím svých oblíbených klipů nedočkal.Předpokládám,že na tento příspěvek již nebudete reagovat,ale já to takto vnímám.Děkuji za pochopení a reakci

 31. Zdravím,

  Chci se zeptat, zda v nejbližší době nezazní skupina Queen? 🙂 děkuji, a přeji pevné nervy a zdraví v této nelehké sutuaci

  1. Dobrý den Kláro,
   dnes už jsme Queen hráli dvakrát, do třetice půjdou před osmou večer.
   Děkujeme, pevné nervy a hodně zdraví i vám.
   Retro Music TV

 32. Teď když se nikam nesmí, tak Retro je fakt super pro domácí party!!

 33. Pro formát hudební TV je na RMT obří prostor pro reklamu (po 4 klipech reklama, celkem minimálně 15 minut z hodiny), tím je pro mě RMT nesledovatelná ani jako kulisa.

  1. Milý Radku, ze zákona není možné aby v hodině bylo více jak 12 min reklamy, takže i v Retru tomu není jinak. A navíc bez reklamy není možné udržet televizní vysílání zdarma v provozu.
   Dekujeme za pochopení
   RMT

 34. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude někdy Rentgen skupiny New Kids On The Block? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Danieli,
   ano, budeme, je naplánován na začátek května.
   Hezký den
   Retro Music TV

 35. Dobrý den.Až do nedávna jsem byl váš vděčný a věrný posluchač.Bohužel,podle mého názoru váš pořad má sestupnou tendenci.Přestáváte hrát hodnotné věci jako Jerry Lee Lewis,The Searchers,Z.Michnová a další a místo toho se objevují skupiny typu The Village People,Vanilla Ice,Junior Senior a pod kteří vedle hřmotu a trochy rytmu ničím nezaujmou.Loni jsem byl na koncertu A.Langerové a její oduševnělá hudba,podobna té kterou provozuje kupř.Enya mě zaujala/kupř.Nocí bude plout náš katamarán,Dnes naposled stojí náš svět-přesné názvy neznám/.Není vám trapné,hrát pouze 2 skladby s kterými kdysi začínala?.Je to jako by se s Gottem hrálo 50 let Ptačí nářečí z jeho první desky a nic jiného.Zdraví Bohumil

  1. Dobrý den Bohumile,
   jsme si vědomi toho, že se nezavděčíme všem. Ale nelámejte nad námi hůl! Jednak doplňujeme desítky klipů týdně, takže skladba našeho vysílání se mění. A také záběr zůstává i nadále široký.
   A do třetice, i tento váš podnět se dostal “na stůl” našemu hudebnímu dramaturgovi, jistě si ho přečte a bude jej brát v potaz.
   Pokud možno hezké dny přejeme.
   Retro Music TV

  1. Dobrý den,
   dočkáte se hned začátkem května 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

 36. Zdravím, chtěla bych se zeptat na klip Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Kdysi dávno jste ho hráli, tento klip má něco kolem devíti minut a vy jste ho zahráli celý. Ale včera jste tuto píseň hráli znovu ale tu zkrácenou asi čtyř minutovou verzi. V budoucnu, budete hrát tu delší nebo už jen tu verzi zkrácenou? Já osobně bych byla ráda za tu verzi delší 😀 předem děkuji za odpvěď a přeji hezký zbytek dne 🙂

  1. Dobrý den,reaguji na váš příspěvek.Podobný dotaz už v diskusi byl.
   Tehdy Retro TV odpovědělo,že budou střídavě hrát obě verze klipu

  2. Dobrý den Tamaro,
   dlouhou verzi tohoto klipu využíváme do klipových speciálů a ke speciálním příležitostem, tu kratší do denního playlistu.
   I vy můžete využít pořadu REPRODUKTOR (reproduktor@retromusic.cz) a v něm si vaše oblíbené klipy včetně tohoto nechat zahrát.
   Zdraví
   Retro Music TV

 37. Dobrý den, jakým způsobem mohu nechat zahrát playlist v reproduktoru? Nenašel jsem na stránkách žádný odkaz nebo nápovědu.

  Děkuji.

  1. Dobrý den,reaguji na váš příspěvek.Vyberte si 15-20 klipů od různých interpretů.
   Může to být tématické (měl jsem reproduktor se zpěvačkami a jeden byl sestaven jen s osmdesátek),ale nemusí.A pozor na novinku-krátký vzkaz,pozdrav,přání a pod.O vše ostatní se postará RETRO TV

  2. Dobrý den,
   budeme rádi, když nám na adresu reproduktor@retromusic.cz pošlete seznam vámi vybraných klipů a krátký text-vzkaz, který u vaše playlistu zveřejníme. Kolegové vám následně zašlou (s předstihem) termín, kdy bude váš pořad odvysílán.
   Mějte se dobře.
   Retro Music TV

 38. Dobré odpoledne,
  Zítra se má odehrát můj playlist v Reproduktoru ale je chyba v názvu města Frýdek – Mýstek místo Frýdek – Místek ( název města jsem poslal dobře podle všeho )
  Děkuji a těším se na odehrání .

  1. Dobrý den,
   děkujeme za upozornění, již jsme chybu opravili, šotek… 🙂
   Zdraví
   Retro Music TV

 39. Ahoj, plánujete vysílat v HD? Pokud ano, kdy? Rád bych si na své velké televizi pustil vaší televizi v HD! Děkuji, Nikola

  1. Dobrý den,
   přechod na HD zatím v plánu není, protože klipy z našeho archivu ve velké většině nejsou v potřebné kvalitě.
   Děkujeme za pochopení,
   Retro Music TV

 40. Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za zahrání písničky I Want You Back od NSYNC! Bylo to super?

  1. Dobrý den Hanko,
   děkujeme vám, rádo se stalo!
   Hodně zdraví přeje
   Retro Music TV

 41. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdy zahrajete písničku Making Love Out Of Nothing At All od Air Supply? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Petro,
   zrovna o uplynulém víkendu jsme hráli jiný klip od této kapely. Písnička, na kterou se ptáte, zazní určitě také, ale konkrétní termín nyní neznáme. Už jste si sestavila vlastní REPRODUKTOR? Pokud ne, pošlete nám váš výběr na adresu reproduktor@retromusic.cz, těšíme se!
   Zdraví
   Retro Music TV

 42. Ahojte, poslucháči – čo hovoríte na môj dnešný výber do REPRODUKTOR-u?

 43. Hezké poledne, koukám na Retro dost často, ale neslyšela jsem nějaké písničky od The Other Ones. Prosím, mohli by jste tuto skvělou kapelu hrát častěji? Vždycky čekám, jestli budete hrát a nic. Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Radku,
   nejbližší vysílání této kapely je naplánováno na zítřek těsně po půlnoci (tedy brzkou neděli).
   Hezký den.
   Retro Music TV

 44. Hezké poledne, koukám na Retro dost často, ale neslyšela jsem nějaké písničky od Queenů. Prosím, mohli by jste tuto skvělou kapelu hrát častěji? Vždycky čekám, jestli budete hrát a nic. Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Jančo,
   asi 30 minut po té, co jste nám napsala, jsme zrovna klip od kapely Queen vysílali, viděla jste?
   Dnes večer, těsně po osmé, odehrajeme ještě Freddieho “Living on My Own” a třeba zítra u nás zazní rovnou 4 klipy od Queen.
   Zdraví
   Retro Music TV

 45. Dobrý den,
  plánujete v blízké době zařadit do programu RENTGEN zaměřený na Depeche Mode? Předem děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Veroniko,
   ano, plánujeme, vzhledem k tomu, že David Gahan slaví na začátku května narozeniny, oslavíme ho RENTGENEM 🙂
   Hezký den.
   Retro Music TV

 46. Milá Zuzano,
  děkujeme vám za přání a za pochvalu, vážíme se obojího 🙂
  Co se týče speciálu k narozeninám zpěvačky, určitě jej uděláme, jen o stopáži ještě diskutujeme.
  Mějte se hezky.
  Retro Music TV

 47. Milé Retromusic , vďaka za skvelú hudbu 🙂 a želám všetko dobré do ďalšej 10 !!!
  Chcem sa opýtať, či na okrúhliny Agnethy Fältskog ( 5.4. ) chystáte Rentgen ( dúfam že hodinový 🙂 ) ?
  Ďakujem , Zuzana

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *