Diskuze

Přidat novou zprávu

1,420 Comments
 1. Dobrý den,rád by na vaší stanici videoklip od Robo Grigorova-Ona je madona.Myslíte,že to bude možné?Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Zdeňku,
   máme od R. G. jiné klipy, tento momentálně ne, ale zkusíme jej sehnat.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

 2. Dobrý den, máte v plánu také Rentgen skupiny Tears For Fears? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Hanko,
   RENTGEN této skupiny jsme již letos odehráli, další zatím naplánovaný není.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

  1. Dobrý den Katko,
   zhruba za měsíc, je naplánován na první polovinu října.
   Hezký den.
   Retro Music TV

  1. Dobrý den,
   snažíme se, aby to bylo co nejdříve!
   Mějte se hezky
   Retro Music TV

 3. Dobrý den. Mám na vás otázku. Četla jsem, že na některých hudebních stanicích postupem času přestávají hrát Michaela Jacksona kvůli jeho minulosti, konkrétně kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování dětí. Důvod je také tento roční dokument s názvem “Leaving Neverland” ve kterém mluví o Michaleovém obtěžování děti. Chci se zeptat, že jestli tohle nějak ovlivní i vaši hudební stanici..? Jestli ho také kvůli tomuto přestanete hrát nebo ho budete hrát o něco méně. Hodně hudebních stanic tohle totiž už udělalo, že ho úplně vyškrtly, protože přece jen nebudou hrát písničky od pedofila. Děkuji předem za Vaši odpověď.

  1. Dobrý večer,přesně o tom co píšete,jsem nedávno přemýšlel.Také jsem si říkal,zda Retro TV písně Michaela Jacksona bude hrát či nikoliv.Dle mého názoru by se mělo hledět především na jeho tvorbu.Ta je prostě nesmrtelná a pro mnoho fanoušků to stále bude King of pop.Především,co se týká klipů tam je dle mého názoru nedostižný.
   Jen se podívejte na klip Black or whjte.Použít v klipu morphing,byl v té době úžasný tah a na youtube stále najdete nejrůznější verze původního morphingu.A i ty první tři klipy z alba Thriller je něco,co stále udivuje.Už dávno spousta lidí Jacksona odsuzovalo,ale teď je to bohužel mnohem horší.Ale i tak si myslím.že je spousta lidí kteří si jeho hudbu a klipy rádo pustí.Předpokládám a doufám,že tak to cítí i Retro TV a že o klipy Michaela Jacksona v jejím vysílání jen tak nepřijdeme.Pokud budete chtít na tento názor reagovat,budu rád.Děkuji.

   1. Děkuji za napsání vašeho názoru. Abych pravdu řekla, úplně s vámi souhlasím. Řekněme si pravdu, byla by škoda, aby přestali hrát tak skvělého umělce jako je právě on. Přece jen není nazýván králem popu jenom tak pro nic za nic. A přijde mi dost nefér nehrát jeho písničky jenom kvůli nějakému dokumentů, který není vůbec založený na nějakých pravdivých faktech. Byl prohlášen za nevinného, byl zkrátka nevinný.. Podle mého nic takového nedělal, podle mě prostě pedofil nebyl.. Ale na toto si musí každý udělat svůj vlastní názor.

  2. Dobrý den,
   hrajeme klipy Michaela Jacksona stále ve stejném režimu a změny neplánujeme.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 4. Dobrý den. Plánujete někdy v budoucnu dát do Rentgenu zpěváka Michaela Jacksona? Děkuji předem za odpověď a přeji hezký zbytek léta 🙂

  1. Dobrý den Nelo,
   v budoucnu jistě dáme, ale naposledy jsme odehráli jeho RENTGEN na konci června, takže teď bude mít chvíli pauzu 🙂
   Hezký den.
   Retro Music TV

 5. Dobrý den, chystáte také Rentgen zpěváka Den Harrow? Děkuji.

  1. Dobrý den Lucie,
   zatím naplánován není, ale díky za tip.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 6. Prosím o zahrání písničky od Michaela Jacksona You Are Not Alone, děkuji předem za odpověď.. Hezký zbytek dne.

  1. Milá Tamaro,
   tento klip jsme hráli naposledy minulý týden, v nejbližších dnech tedy naplánován není, ale jistě se u nás zase brzy objeví.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 7. Dobrý den, chci se zeptat kolik písniček si můžu nechat od Vás zahrát na přání? Děkuji

  1. Dobrý den,
   záleží, jak dlouhé písničky vyberete, ale budeme rádi, když nám pošlete seznam 15 – 20 klipů, aby měl dramaturg na výběr. Adresa je reproduktor@retromusic.cz, těšíme se.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 8. Dobrý den, zahrajete prosím i píseň All Star od Smash Mouth?

  1. Dobrý den Zuzano,
   zkusíme jej sehnat, abychom vám udělali radost.
   Zdraví
   Retro Music TV

 9. Dobrý deň.
  Poprosím o informáciu, kedy bude v programe RENTGEN odvysielaná moja obľúbená skupiny ABBA, a speváčky Sandra, Kylie Minogue a Celine Dion? Ďakujem. Prejem pekný deň.

  1. Dobrý den Adélo,
   RENTGEN skupiny ABBA jsme naposledy odehráli 1. července, tak s touto kapelou – kterou ale hrajeme často v denním playlistu – si dáme chvilku pauzu. Zpěvačka Sandra má klipový speciál naplánovaný na konec září, Kylie Minogue jsme hráli k narozeninám, na konci května, a Celine Dion plánujeme na říjen.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 10. Dobrý den, promiňte že otravuji, ale chtěla bych vědět, jestli zahrajete tedy píseň Touch In The Night od Silent Circle, je to má oblíbená píseň z 80. let a myslím, že tato píseň by se skvěle hodila do Retra. Udělalo by mi to velikou radost, kdy by jste ji zahráli.? Předem děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den Veroniko,
   hraje jiné klipy od této kapely, tento zatím ne, a tak vám děkujeme za tip, pokusíme se jej sehnat.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 11. Pěkný den,
  hrajete pěkně, ale chybí mi u vás poslední dobou písničky ze zlatých 60. a 70. let. Proč už jich hrajete tak málo? Jiné hudební TV ani rádia už tyto písně téměř nehrají, tak jsem se na ně vždycky těšil alespoň u vás. Chápu, že už možná o ně není takový zájem jako o 80-90’s, ale nešlo by třeba zařadit pravidelný pořad, ve kterém by se třeba hodinku nebo dvě tyto klipy hrály?

  Jinak pěkný den, Honza

  1. Dobrý den,podívejte se do programu TV Retra-pořad Regenerace vysílaný každou neděli od 21.00 do 23.00 je přesně to co hledáte.

  2. Milý Honzo,
   souhlasíme s vámi, že starší klipy si naši pozornost zaslouží, a proto jim v neděli věnujeme hned dvě a půl hodiny – nenechcte si ujít od 21:00 pořad REGENERACE.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 12. Dobry den, chtela bych se zeptat jestli hrajete klipy I Guess Thats Why They Call It The Blues, Blue Eyes, Sad Songs(say so much) , Sorry Seems To Be The Hardest Word od Eltona Johna?:) Dekuji

  1. Dobrý den Aleno,
   je to přesně 50 na 50 – dva z nich ano, dva momentálně ne 🙂
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

 13. Dobrý den, zahrajete také píseň Fight Fire With Fire od Kansas? Děkuji.

  1. Zkusíme klip sehnat, Martino.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

 14. Čaute ďakujem za opäť parádny rentgen U2. Už sa neviem dočkať na budúcotýždňový Roxette. Chcem sa ale ešte spýtať kedy bude rentgen Dire Straits alebo OneRepublic. Vďaka

  1. Dobrý den Tomáši,
   jsme rádi, že jsme vás potěšili.
   Co se týče RENTGENU Dire Straits, proběhl na jaře, další bude, ale až na podzim. OneRepublic v tuto chvíli neplánujeme, ale zařadíme je co nejdříve do REPETE.
   Hezký den.
   Retro Music TV

   1. Tomáši, tak tedy OneRepublic v REPETE již 18. srpna.
    Hezký víkend.
    Retro Music TV

 15. Dobrý den, prosil bych o zahrání písně s názvem Jan Hammer-Crocketts theme. Děkuju :))

 16. Dobrý den, máte opět v plánu zahrát Forever Young od Alphaville??

  1. Maky,
   zase zítra odpoledne, před třetí 🙂
   Hezký den!
   Retro Music TV

   1. Děkuju za odpověď, jsem moc ráda!? PS: jste nejlepší!

 17. Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Děláte na vaši stanici takové ty narozeninové speciály, ve stylu že hrajete třeba hodinu písničky nějakého zpěváka/zpěvačky, který/á má zrovna v ten den narozeniny? Vím, že toto třeba dělají na OČKO Star, ale nevím jestli u vás. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne a ještě lepší zbytek letních prázdnin.❤️

  1. Dobrý den Nelo,
   slavíme známe inteprety každý den – oslavenci hrajeme každou hodinu klip a pokud je to možné, věnujeme mu i odpolední RENTGEN.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

   1. Dobrý den, tak zrovna na narozeniny Freddieho jste jeho písničky moc nehráli (nekoukala jsem celý den, ale velkou část dne postupně ano). Mně obecně Queen hodně chybí a uvítala bych více jejich klipů na Retro <3 Díky

    1. Dobrý den Lucie,
     každý den oslavujeme jednoho vybraného žijícího umělce, dnes to byla zpěvačka P!nk.
     Nicméně Queen jsme hráli i tak několikrát 🙂
     Hezký večer.
     Retro Music TV

     1. Máte pravdu, hrajete je, jen já asi nemám nikdy dost 🙂 Je v plánu zas nějaký RENTGEN nebo REPETE s nimi? A také moc děkuji za poctivé odpovědi na všechny dotazy, to je fakt skvělá práce od Vás!
      L.

 18. Dobrý den, dnes jsem v pořadu REKREACE viděla klip k písni, která mě zaujala, bohužel jsem si nezapamatovala název. Klip byl černobílý a interpretem byl buď mladý kluk nebo možná chlapecká skupina.
  Nevíte, o co by se mohlo jednat?

  1. Milá Jano,
   šlo nejspíš o “Red Red Wine” od UB40.
   Hezký den!
   Retro Music TV

   1. Bohužel, ta to není. Mohla bych poprosit o celý playlist?

 19. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte v repertoáru – Sinéad O’Connor – Fire On Babylon, Babylon Zoo – Spaceman, Andreas Johnson – Glorious, The Cure – The Lovecats, Enigma – Beyond The Invisible a Blue Oyster Cult – (Don’t Fear) The Reaper. Hezký den a jste skvělý♥

  1. Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu!
   Ano všechny klipy máme v repertoáru (krome “Glorious”), hezké odpoledne!
   Retro Music TV

 20. Prosím prosim zahrajte Michaela Jacksona remember the time❤️?? btw miluju vaší hudební stanici

  1. Dobrý den Tamaro,
   zahrajeme, konkrétně zítra po 22. hodině.
   Hezké léto!
   Retro Music TV

 21. Dobrý den, chtěl bych Vám velmi poděkovat za zařazení mé oblíbené písničky = The Other Ones – Holiday!!! Udělali jste mi obrovskou radost!!! MILUJI VÁÁS!!! 😀 ❤❤❤

 22. Hi, my name liong and im from Indonesia. I really love this tv show. Why i have just found this channel?? I really love. Everyday i always watch this channel. Requirements fot this channel at my country is, internet with 10Mbps minimum speed.

  1. Hi Liong,
   Thank you for such nice message, really good to know you can watch us from another part of the world!
   Have a good day!
   Retro Music TV

 23. Dobrý den, plánujete udělat Váš kanál i bez reklam? Myslím tím klidně placený ale bez reklam.

  1. Dobrý den, tato možnost bude od roku 2020 na naší internetové aplikaci.

   Hezký den RMT

 24. Dobrý den kdy přidáte retro music tv na dvb t2 děkuji ?

  1. Dobrý den,
   snažíme se, aby to bylo co nejdříve!
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 25. Здравствуйте. Уже четыре года смотрю и слушаю ретро музыку на вашем сайте. Спасибо Вам)))

  1. Здравствуйте. Уже четыре года смотрю и слушаю ретро музыку на вашем сайте. Спасибо Вам)))

 26. Ode dneška mám problém s příjmem v Liberci. Došlo k nějakým změnám? Pokud ano, proč o nich nejsem informován z internetu? Původní vysílač nevím teď odkud jestli z Černé Studnice nebo Ještědu se mi už nepovedlo vyhledat. Vysílání z budovy krajského úřadu společně s RTM je kódované. Mám chybu v přístroji nebo byla skutečně nějaká změna a v Liberci už vysílání nebude dostupné? Proč o tom není nějaký přehled?

  1. Dobrý den,
   z naší strany se nic nezměnilo a vše by mělo být, jak bylo.
   Pokud by potíže přetrvávaly, dejte nám prosíme vědět, obrátíme se na šiřitele signálu.
   Děkujeme.
   Retro Music TV

 27. Dobrý den,
  od včerejška se v playlistu místo názvu písně objevuje slovo “KLIP”. Jméno interpreta je v pořádku. Opravíte prosím tuto chybu? Děkuji

  1. Dobrý den Marku,
   chyba byla v zápětí opravena, hezký den.
   Retro Music TV

 28. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by jste také někdy nezahráli skupinu Bonfire? Moc děkuji za odpověď.

  1. Milá Hanko,
   to momentálně není možné, ale uděláme maximum, aby to v budoucnu šlo.
   Mějte se hezky.
   Retro Music TV

  1. Rádo se stalo! 🙂
   Zdravíme vás
   Retro Music TV

 29. Dobrý den, je někdy naplánován Rentgen Alphaville?? Je to má nejoblíbenější skupina? děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   RENTGEN této kapely jsme vysílali zhruba před měsícem, další naplánujeme, ale až za pár měsíců.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 30. Dobrý den, neuvažovali jste někdy nad Rentgenem One Direction? 🙂

  1. Dobrý den Kláro,
   zauvažovali jsme 🙂 a výsledkem je, že jsme dvojitou dávku One Direction naplánovali do REPETE 6. srpna. A RENTGEN naplánujeme o něco později také.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 31. Dobrý den, mám dotaz ohledně klipů Depeche Mode z 90. let. Pustíte někdy třeba I Feel You, Walking In My Shoes, In Your Room ze Songs Of Faith And Devotion nebo Barrel Of A Gun a It’s No Good z Ultra? Děkuji.

  1. Dobrý den Adame,
   i tyto klipy hrajeme, konkrétně “I Feel You” jsme hráli minulý týden, stejně jako “Walking in My Shoes”. Každopádně vám děkujeme za tip, že tuto muziku byste u nás rád vídal častěji.
   Chcete-li, pošlete nám svůj výběr klipů na adresu reproduktor@retromusic.cz a my vám zahrajeme na přání celou hodinu.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 32. Dobrý den,dnes zakoupena nová tv s dvb-t,i t2,jak naladit vaši tv,sama “nenaskočila”,jedu na klasickou anténu a bydlím u kutné hory,díky za info

  1. Dobrý den paní Ludmilo,
   doufáme, že se vám podaří naladit náš signál od Hradce Králové, příp. z Prahy, a že se námi zažijete co nejvíc pohodových chvil podkreslených dobrou muzikou.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 33. Dobrý den,
  Mam dotaz.
  Normálně mi vaše stanice fungovala a dnes mi tam vyskočilo, že služba je kódována E34-32. Jedu na klasickou antenu, dvb-t2 máme.

  Nevíte čím by to mohlo být?

  Díky

  1. Dobrý den Kateřino,
   kontrolovali jsme náš signál a ten odcházel v pořádku, zřejmě byla dočasná závada u vašeho poskytovatele služby. Věříme, že nás nyní můžete sledovat bez problémů.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 34. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné, kdyby jste někdy zahráli píseň Touch In The Night od Silent Circle? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   pokud se nám tento klip podaří sehnat, rádi vám jej zahrajeme.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 35. Dobrý den, chtěla bych svůj seznam písní do reproduktoru, jak na to? ?Děkuji

  1. Dobrý den,
   budeme rádi, když nám pošlete svůj výběr na email reproduktor@retromusic.cz, o vše ostatní se postaráme a dáme vám vědět, kdy váš pořad odvysíláme.
   Retro Music TV

 36. Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli ještě někdy uvidím skupiny Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, a jiné hardrockové skupiny. Každou noc čekám a v REVOLUTION už je nedáváte?

  1. Dobrý den,
   tyto kapely v naší REVOLUTION stále vidět můžete. Konkrétně Deep Purple zazní dnes, resp. zítra ráno po druhé hodině, Led Zeppelin v sobotu okolo půl osmé večer a Black Sabbath jsme už dnes hráli, nicméně jejich další klip je naplánován dnes po půlnoci.
   Mějte hezký den.
   Retro Music TV

 37. dobry den,zajtra /1.7./ bude rentgen venovany sk.Abba.urcite uz máte playlist vybrany,ale chcela by som vas poprosit,ci by ste niekdy mohli zaradit aj piesne-napr.Move on,Dance/While the music still goes on/,Eagle,Arrival,….myslim ale,ze na tieto piesne nie su videoklipy/???/ velmi vam dakujem a pekne prazdniny

  1. Dobrý den Julia,
   z vámi uvedených písní existuje, resp. máme klip jen k “Eagle”. Ten vám někdy rádi zahrajeme.
   Hezký den.
   Retro Music TV

 38. Dobrý den, jak to prosím vypadá s letošním plánovaným vstupem do DVB-T2 ? Půl roku uplynulo a informace žádné. Bude vůbec letos ? Děkuji.

  1. Milý Víťo,
   usilovně na tom pracujeme!
   Hezký den.
   Retro Music TV

 39. Dobrý den, zahrajete prosím někdy píseň Teenagers od My Chemical Romance? Děkuji za odpověď ?

  1. Dobrý den Hanko,
   na nejbližší dny tento klip naplánován není.
   Mějte fajn zbytek neděle.
   Retro Music TV

   1. Děkuji za odpověď a někdy v budoucnu to máte v plánu vysílat?

  2. Milá Hanko,
   v půlce července, 15. 7., si nenechte ujít REPETE s dvojitou dávkou vaší oblíbené skupiny.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

   1. Moc děkuji za informaci, jsem moc ráda ? hezký den, Hanka.

 40. Dobrý den, chystá se někdy Rentgen skupiny Bad Boys Blue?? Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý večer Lucie,
   je nachystán na 7. září, kdy slaví narozeniny John McInerney.
   Hezký večer.
   Retro Music TV

 41. Dobrý večer, hrajete někdy také písničku No one but you od Queen? 🙂

  1. Dobrý den Kláro,
   tento klip nehrajeme, ale dnes už jsme jiný klip od Queen odehráli a další přijdou navečer.
   Hezký den.
   Retro Music TV

   1. Milá Kláro,
    tak se můžete těšit na REPETE, které odvysíláme 3. července a kde mj. tento klip zazní.
    Hezký den.
    Retro Music TV

    1. Dobrý den,

     tak to jste mě neskutečně potěšili, moc se těším, už zapsáno v kalendáři 😀 Děkuji

 42. Zdravím.
  Prosím, mohol by mi niekto poradiť: zaujala ma asi britská kapela z osemdesiatych rokov, ale názov som zabudla: niečo ako Imaldo s vysokým spevákom, antický typ. Ďakujem za odpoveď.

  1. Milá Zuzano,
   pátrali jsme, ale zatím bezúspěšně. Mohla byste, prosím, upřesnit čas, kdy u nás klip, co máte na mysli, běžel?
   Děkujeme.
   Retro Music TV

   1. Ďakujem, našla som, ste zlatí, možno aj s vaším úsilím, ktož vie.

    Poprosím o vymazanie pôvodného dotazu.

 43. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli byste nezahráli píseň Nobody Knows od Nik Kershaw? Tuto píseň mám hrozně moc ráda.? Děkuji za odpověď.

  1. Milá Petro,
   ač bychom rádi, momentálně to není možné – tento klip v databázi nemáme.
   Dnes jsme již jeden jeho klip odehráli, zítra po poledni zazní jiný. A hlavně, na konec srpna je naplánován celý RENTGEN tohoto umělce.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

 44. Dobrý den, bude někdy na programu více klipů od skupiny Queen nebo solo Freddieho? Děkuji Eva

  1. Dobrý den,
   na další RETNGEN skupiny Queen se můžete těšit zhruba v polovině července, kdy má narozeniny Brian May.
   Hezký víkend.
   Retro Music TV

   1. Jste skvělý…právě koukám na slíbený Rentgen s Queeny ?

    1. To nás těší, děkujeme 🙂
     Hezký víkend.
     Retro Music TV

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *