Diskuze

Přidat novou zprávu

1,420 Comments
  1. Dobrý den, mohla bych vědět, proč jste včera nevěnovali alespoň hodinu vysílání skupině U2 s Bono Voxem, který měl včera kulatiny? Dnes vysilate Chinaski a nechápu proč. Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den,
      vzhledem k tomu, že měl včera Bono kulatiny, hráli jsme klip U2 (s patřičným textem informujícím, že Bono slaví narozeniny) v každé hodině a navíc jsme odehráli klipový speciál U2, tedy celý pořad RENTGEN.
      Hezký podvečer.
      Retro Music TV

2. Dobrý den, plánujete někdy hodinový rentgen Bee Gees? Oni by si to zasloužili když měli hity ve 4 různých desetiletích a já bych se třeba rád mrknul na nějaké jejich klipy z 60. let 🙂 Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den,
      letos již jeden RENTGEN Bee Gees proběhl, druhý je naplánován na narozeniny Barryho Gibba, které připadají na úterý, takže to vypadá na RENTGEN standardní délky.
      Mějte se hezky.
      Retro Music TV

3. Dobrý den,

máte někdy v nejbližší době v plánu rentgen One Direction? Děkuji

1. Dobrý den,
      s RENTGENEM One Direction počítáme na červenec.
      Zdraví
      Retro Music TV

4. Dobrý večer, chcem sa opýtať, či máte v playliste aj skupinu Disturbed. Ďakujem.

1. Dobrý den,
      ano, klipy kapely Disturbed máme k dispozici.
      Hezký den.
      Retro Music TV

5. Zdravím, Retro. Mohla bych Vás poprosit o zaslání písniček z 5. května, mezi 16 -17 hodinou? Moc děkuji.

1. Dobrý den,
      posíláme vám seznam odehraných klipů v tomto rozmezí emailem.
      Hezký den.
      Retro Music TV

1. Zatím mi na email nic nepřišlo. Pošlete mi to prosím znovu?

6. Dobrý večer,potěšil mne Rentgen Leoše Mareše a také Snap!
    Jen mne udivilo,že u klipu Colour of love chyběl název alba.
    Píseň najdete na albu madman s return a to v MASSIVE VERSION.
    Bude letos rentgen Culture beatu?
    A skutečně neuvažujete o rentgenu Corony?
    Je škoda,že (zatím) nebyl.Debutové album Rhythm of the night je i po letech úžasné,druhé walking on music je trochu slabší a ta alba po roce 2000 jiź vůbec neznám.Je zajímavé,že nejúspěšnější písní od ní je asi právě the rhythm of the night.Já však za nejlepší píseň považuji Baby baby.Hrajete ji?

1. Dobrý večer,udivilo mne,že zmizela vaše odpověď na můj příspěvek ze 30.4.
      Zmizela omylem anebo je to tak správně s tím,že odpovíte znovu a jinak?
      Děkuji za odpověď

1. Odpověď nebyla dočasně zobrazena díky technické údržbě.
        Retro Music TV

2. Dobrý den,
      RENTGEN skupiny Culture Beat naplánován je a to na začátek měsíce června, ten Corony zatím v plánu není.
      Ani klip k písni “Baby Baby” zatím nemáme, tak třeba až se nám jej podaří sehnat.
      Hezký den
      Retro Music TV

7. Zdravím Vás,
    jen Vás chci trochu opravit. Když pouštíte klipy M. Jacksona, tak v informacích píšete rok a název alba, které vydal. Všechny roky a názvy jsou správně, jen vám tam chybí mezi 91′ DANGEROUS a 01′ INVISIBLE album 96′ HISTORY. S pozdravem Jirka M.

1. Dobrý den Jirko,
      děkujeme vám za připomínku. Kolega už diskografii M. J. upravil s tím, že chybějící album přidal k roku 1995.
      Hezký den.
      Retro Music TV

8. Dobrý deň,
    Rád Vás sledujem a som vašim fanúšikom, no chcel by som Vám oznámiť nejaké nepresnosti, ktoré sa objavili počas sledovania vašej TV. Napríklad hneď taká pieseň Hodinový hotel od Mňága A Žďorp nie je z roku 2000 ako uvádzate, ale z roku 1990 z albumu Made In Valmez.
    Mal by som ešte otázku, no asi mi ju pre moju zaujímavosť nezodpoviete, ale zaujímalo by ma odkiaľ čerpáte tie klipy, či je to YouTube prevažne alebo odkiaľ? …ak to je vaše firemné tajomstvo, tak nevadí, ak neodpoviete, rozumiem.. No a na záver by som Vám chcel dať typ na upload piesne Don’t Get Me Wrong od The Pretenders, ktorú hráte, no v strašnom zvuku. Videl som, že nedávno sa objavili piesne v ich kanály na YT a aj s fajn zvukom
    Vďaka, a želám mnoho spokojných divákov.

1. Milý Richarde,
      děkujeme vám za přání a za tip na lepší verzi klipu, podíváme se na něj.
      Co se týče klipu k písni “Hodinový hotel”, máte pravdu, resp. správně by měl být rok 1991, kdy album “Made in Valmez” poprvé vyšlo. Podruhé bylo vydáno právě v roce 2000 a tam se stala chyba 🙂
      Zůstaňte s námi a mějte pěkné pondělí.
      Retro Music TV

9. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdy zahrajete píseň All Day Long I Dream About Sex od zpěváka JC Chasez a píseň Back For Good od Take That? Děkuji.

1. Dobrý den Danieli,
      na nejbližší dny ani jeden z klipů naplánován není, nejblíže poběží zítra večer od Take That “Relight My Fire”.
      Hezký den.
      Retro Music TV

Leave a Reply to Dave C. Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *