1 276 Komentářů
  1. zdravím, dnes v pořadu retromanie mezi 18. a 19. hodinou zazněla pisen bohužel jsem nevidel dobře na televizi a nevšiml jsem si nazvu byla by možnost dostat cely playlist z tohoto pořadu dekuji

1. Dobrý den,
      seznam odehraných klipů jsme vám poslali mailem.
      Hezký den.
      Retro Music TV

2. Dobrý den,
    když si vyberu mé oblíbené skladby na playlist do reproduktoru, zahrajete mi je i ve dni, který si vyberu ? to by bylo super :))). Moc rád Vaši TV sleduji a jste skvělí !!!!!

1. Dobrý den Libore,
      ano, uděláme vše pro to, abyste “dostal” svůj den. Pošlete svůj playlist s co největším předstihem, těšíme se.
      Adresa pořadu je reproduktor@retromusic.cz.
      Hezký den.
      Retro Music TV

3. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude Retro Music TV vysílat přes vysílač Zelená hora-Cheb? Děkuji za odpověď.

4. Dobrý den. Hrajete na Retro music také kapelu My Chemical Romance? Děkuji

1. Dobrý den,
      přesně, jak píše Daniela, hrajeme 🙂
      Hezký večer.
      Retro Music TV

5. Dobrý den, moc bych prosila o zahrání písně I Want You Back od skupiny NSYNC, o téhle písni se mi zdálo už dvakrát a tak bych byla moc ráda, kdybych ji mohla vidět naživo u Vás. Děkuji za odpověď.🙂

1. Milá Hanko,
      zkusíme pro vás klip sehnat, zatím nejblíže ve středu ráno zazní jiný klip od této kapely.
      Mějte se fajn.
      Retro Music TV

6. Teda nikde jsem do dnešního dne nepsal na žádná fóra žádné komentáře až dnes 7.2.2020.Může za to paní, slečna? Radka Jiřičná ze Svitav , která do večerní rubriky REPRODUKTOR “naordinovala” samé hudební poklady 70-tých a 80-tých let.Je to hudba mého mládí.Ještě tak Status QUO,BTO,ELO…Moc díky paní Radko:-)

1. Dobrý den Míro,
      moc nás těší, že jste se psaním do diskuse začal zrovna u nás 🙂
      Přodáváme se a také Radce děkujeme za její výběr.
      Mějte se fajn.
      Retro Music TV

7. Bez retra by rána nebyla tak skvělá!! Vždy mne nakopnete na cely den:)
    Hrajete skvěle diky!!

1. Díky, Tony, ať jsou tedy všechna vaše rána skvělá!
      Retro Music TV

8. Zdravím, ztratilo se mi vysílání rmtv, jsem z Mělníka, poraďte prosím na jaké frekvenci vás naladit na klasické anténě. Díky

9. Dobrý deň,
    aké sú pravidlá pre reláciu Reproduktor? Našla som tu len informáciu, že treba poslať zoznam aspoň 20 pesničiek, každú od iného interpreta. Ale je nejaké pravidlo na to, akých interpretov vybrať? Môžu byť aj menej známi, alebo novšieho dáta (po roku 2000)? Napr. Emiliana Torrini a jej Jungle Drum z roku 2009. Šlo by to? Alebo Amy Winehouse? Prípadne nevadilo by, keby je na zozname veľa skupín podobného typu? (napr. Verve, Oasis, Travis, Blur, …) 🙂 Ďakujem za odpoveď.

1. Dobrý den Danielo,
      přesně jak píšete – vyberte jakékoliv vámi oblíbené interprety, mohou hrát podobný styl muziky, je to úplně na vás. Pošlete nám seznam vámi vybraných klipů (cca 15 – 20 ks) na adresu reproduktor@retromusic.cz, přidejte prosíme krátký vzkaz či pozdrav, příp. věnování, a pak už jen vyčkejte na váš Den D 🙂
      Těšíme se na vaši muziku.
      Hezký den.
      Retro Music TV

1. Ďakujem. A ešte jedna otázka. Keby zostavím zoznam iba zo slovenských klipov, je šanca, že by ste ho vybrali? Púšťate aj slovenských interpretov? Dnes som totiž pozerala Republiku a nebol tam ani jeden (česko-slovenský duet Žbirku a Marthy sa nepočíta:))

10. Zdravím, MTV je skvělá, ale bohužel zde jsou problémy s jejím příjmem (funguje jen za špatného počasí, když je námraza) /Velká Bíteš, kraj Vysočina/. Máte informace, kdy by zde mohl být lepší signál, díky… 🙂

11. Dobrý den,je ve vašem vysílání zahrát písničku od Chris Normana a Suzi Quatro-Stumblin’ In?Máte jí ve vašem seznamu skladeb?Popřípadě šlo by ji sehnat?

1. Dobrý den Radku,
      tento klip máme, takže jej hrát můžeme. Klidně si o něj a o další vámí oblíbené napište na adresu reproduktor@retromusic.cz.
      Hezký den.
      Retro Music TV

12. Dobrý den,
    zmeškal jsem 1999 od Prince. Prosím, můžete to zahrát ještě jednou? Děkuji.

1. Dobrý den,
      jistě jej zahrajeme znovu, ale nechcete si tento klip a jiné raději přát ve vlastním REPRODUKTORU? Budete vědět přesný den a čas…
      Hezký den.
      Retro Music TV

13. Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, když je pořad Reproduktor, to už není vidět celé jméno toho, kdo má playlist? To už budou pouze iniciály? A proč? Děkuji za odpověď, Petra.

1. Dobrý den Petro,
      jsme rádi, když můžeme zveřejnit celé jméno, ale respektujeme, když si to autor playlistu nepřeje, což byla asi případ, který jste viděla.
      Vy už jste nám svůj výběr poslala? 🙂
      Hezký den.
      Retro Music TV

1. Děkuji za odpověď, dříve už jste mi zahráli a brzy se chystám Vám poslat svůj playlist znovu. 🙂

14. Dobrý večer,
    zahrajete někdy i klipy od Fleetwood Mac, Stevie Nicks, Heart ? Jinak, Roxette hrajete docela často, ale můžete i častěji. mám je moc ráda a nemůžu se stále vzpamatovat ze smrti Marie. Díky.

1. Dobrý den Ivano,
      pokud jste ranní ptáče, můžete se na Fleetwood Mac těšit hned zítra brzy ráno, případně pak v neděli okolo půl osmé večer. Roxette zazní zítra rovnou třikrát.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

15. Můžete mi poradit.
    Proč mi nejde na DVB-T2 naladit RETRO MUSIC .
    Jen se mi zobrazí stanice, ale bez signálu. Mám novou TV a dříve u nás hrálo retro skoro denně.

1. Stále ještě vysíláme i na starých frekvencích, takže by jste nás měl naladit jak dvbt tak i v dvbt2.
      Zkuste nějakého anténního technika aby Vám proměřil signal a pomohl s instalací.
      Děkujeme
      Retro Music TV

16. Dobrý den, zahrajete mi někdy The Other Ones – We Are What We Are? Děkuji. Váš fanoušek.

1. Dobrý den Radku,
      pokud si budete přát tento klip zahrát v rámci REPRODUKTORU, budete přesně a s velkým předstihem vědět, kdy zazní – doporučujeme 🙂
      Adresa pořadu je reproduktor@retromusic.cz.
      Hezké odpoledne.
      Retro Music TV

17. jackson, jackson, jackson. fakt tam nemáte něco jinýho?

1. Určitě mame😎 stačí se jen divat🙃 hezky večer
      RMT

1. Zkuste anténní zesilovač a nebo taky vysíláme z Kutné hory a Pardubic.
        Dnes nás naladíte
        RMT

18. Zdravím Vás ☺️ Bohužel po připojení setoboxu Retro music nenaladim… před připojením úplně v pohodě… bydlím u Kolína… anténu mám směrovanou na Prahu.

19. už vás mám zase po delší době na TV Skvělé že jste T2 !! ..Mílé Retro TV mám prosbu,,umřel jeden z nejlepších bubeníků světa Neil Peart..zkuste zavzpomínat dávkou hudby od RUSH ..Díky !

1. Dobrý večer Ozzyku,
      vzpomínáme, ale na “dávku hudby” nemáme dost klipů této kapely, snad nám to odpustí(te).
      Hezký večer.
      Retro Music TV

20. Konečně mužů zase naladit Retro, je skvělé, ze jste v dvbt2 🥰

1. Ano, je to skvělé 🙂 Díky za zprávu.
      Retro Music TV

21. Příjemné překvapení, mezi nově nalezenými kanály je i Retro Music TV!

1. To nás těší, Radime, mějte se fajn.
      Retro Music TV

22. Slušně hrajete, právě dnes jsem vás objevila v DVB – T2!! A jen doufám že uvidím i moje milovaný Smokie!!

1. Milá Zuzko,
      jsme rádi, že jste nás našla, a snad potěší vás, že Smokie budeme hrát zhruba za hodinu.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

23. Dobrý večer, před chvílí jsem zjistil, že už jste dostupní v DVB-T2. Děkuji moc za tenhle vánoční dárek. Doteď jsme Retro Music TV “nechytali”, nyní už můžu konečně koukat 🙂

1. Děkujeme moc, i pro nás to byl pěkný Vánoční dárek 🙂
      Přejeme vám co největší pohodu u Retra🤩🥳✌️

24. Dobrý večer, vřelé díky za Queeny, nejlepší kapelu na světe.

1. Rádo se stalo, Lidko!
      Mějte se fajn
      Retro Music TV

25. Dobrý večer,moc děkuji za dnešní super rentgen. 😁👍

1. Rádo se stalo, Dano!
      Mějte se fajn
      Retro Music TV

26. Dobrý večer,
    Už pátý den ležím v posteli s angínou, a obzvláště rentgen Queen neskutečně potěšil, děkuji vám 😁❤️

1. Ať je vám brzy lépe, Kláro, jsme rádi, že jsme vám nemoc zpříjemnili.
      Mějte se fajn!
      Retro Music TV

27. Dobrý den, prosím vás mohli byste zahrát red hot chili peppers. Děkuji

1. Dobrý večer,
      ano, budeme je hrát během následujících 24 hodin hned dvakrát – zítra velmi brzy ráno a také před osmou večer.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

28. Zdravím. Mohli by ste prosím pridať do vášho širokého repertoáru kapely Roxette aj song “It Just Happens”? Áno viem, je to novší song (2016), ale hrávate aj také pesničky. A táto je fakt stojí za to. Ďakujem za prípadné vybavenie, určite aj za iných fans tejto super kapely. 🙂 Váš každodenný divák Tomáš

1. Dobrý den,
      děkujeme za tip, byl přeposlán našemu hudebnímu dramaturgovi.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

29. Zdravím vás a rád vás sleduju ať doma nebo v hospodě. Chtěl bych se zeptat jak bych mohl udělat nějaký playlist?

1. Dobrý den,
      to nás moc těší!
      Budeme rádi, když nám pošlete vybrané klipy a krátké přání nebo jiný vzkaz k odvysílání na adresu reproduktor@retromusic.cz.
      Hezký den.
      Retro Music TV

30. Jediná TV stanice, kterou můžu sledovat, abych nebyl nas.anej. ….
    Všechno ostatní je odpad

31. Dobrý den,

Vím, že vám takhle píše hodně lidí, ale bylo by možné někdy v nejbližší době zahrát klip I’m Going Slightly Mad od Queen? Děkuji a také vám přeji vše nejlepší do nového roku 🙂

1. Dobrý večer,
      na nejbližší dny tento klip naplánován není, jakkoliv kapelu Queen hrajeme několikrát denně.
      Nejlepší by bylo, kdybyste si jej zařadila do vlastního REPRODUKTORu, pak by zazněl určitě.
      Napište nám seznam vybraných klipů mailem na adresu reproduktor@retromusic.cz a je to 🙂
      Mějte se fajn.
      Retro Music TV

32. Dobrý den, mohla bych poprosit o zahrání písně I Drive Myself Crazy od NSYNC? Děkuji.

1. Dobrý den Hanko,
      pokud klip stihneme sehnat, jistě poslední den v lednu v rámci RENTGENu zazní 🙂
      Hezký den.
      Retro Music TV

33. Dobrý den,letos místo hodnocení vašeho vysílání jen pár připomínek k Rentgenům.Je škoda,že atraktivní Rentgeny (D.J.Bobo,Sandra) vysíláte většinou v létě a tak jsou pro mne nedostupné.Naopak v zimním období vysíláte v Rentgenech až na pár vyjímek jen samé Rockárny.Velmi mne zklamalo,že nebyl letos Rentgen skupiny Snap!Těšil jsem se na něj.Předpokládal jsem,že když byl v roce 2018,tak bude i v roce 2019.Přesto si však v nabídce rentgenů většinou vyberu.Někdy se na rentgeny dívám jen proto,abych měl přehled i o hudbě,kterou normálně neposlouchám a většinou ani neznám.To je příklad zpěvačky Bjork.Tento pořad jsem musel po chvíli vypnout.Jediná píseň,která je od této zpěvačky hezká je It’s oh quiet.A klip k písni Cocoon dle mého názoru patří do vysílání až po 22.00 hodině.Sice je velmi zajímavě natočen,nicméně se mi zdálo,že je zpěvačka nahá a to se do podvečerního vysílání nehodí.

Do nového roku vám přeji ještě větší sledovanost než doposud a tedy i více spokojených diváků

1. Dobrý den,
      jsme si vědomi toho, že každý má jiný – i hudební – vkus. Vy třeba považujete za “rockárny” muziku, kterou má jiný za pop.
      Jen namátkou, za posledních 20 dnů (a ne každý den z nich byl pořad RENTGEN na programu) jsme odehráli speciály těmto umělcům: Madonna, Stevie Wonder, Kylie Minogue, The Police, Christina Aguilera, Bruno Mars, Support Lesbiens, Elton John a dnes třeba Whitney Houston. Populární muzika rozhodně hrála prim, podle nás nešlo o “pár výjimek”, o nichž píšete.
      Každopádně děkujeme za přání, ať se daří i vám.
      Retro Music TV

1. Dobrý večer,jen upřesňuji,že Rockárnami myslím skupiny a zpěváky jako jsou:Led Zeppelin,Brian Adams,Gusns roses,arosmith a jiné.Takovéto skupiny mi rozhodně nevadí v denních blocích,ale specályl těchto skupin prostě nezvládnu.Z této hudby mám rád skutečně jen Deep Purple a Alice Coopera.Zcela určitě mi žádný vámi uvedený interpret rozhodně nevadí.Dle mého názoru,musí být skutečně dobrá hudba nápaditá a to vámi hraní interpreti určitě splňují.Jen bych chtěl do budoucna ve vašem vysílání více disko vypalovaček,tedy diskotékovou hudbu.A rentgeny interpretů jako je-jsou:Corona,Snap!,Magic Affair,Gala,Masterboy,La bouche,Masterboy,2 brothers on the 4Th floor,Captain Jack,Culture beat,Dj Bobo,DJ Guicksilver a mnoho dalších.Stačí vám toto vysvětlení?

34. Dobrý den, mohla bych poprosit o zahrání I Want It That Way od Backstreet Boys? Moc děkuji.

1. Dobrý den Petro,
      ano, můžeme vám jej zahrát a rádi to uděláme. Přidejte ještě nějaké oblíbené klipy a pošlete nám jejich seznam na adresu reproduktor@retromusic.cz.
      Hezký předvánoční čas.
      Retro Music TV

35. Dobrý den, zahrejete mi prosím do konce roku The Other Ones – Holiday? Děkuji

1. Dobrý den Radku,
      tento klip jsme odehráli naposledy v neděli, ale další možnost máte v sobotu večer.
      Mějte se.
      Retro Music TV

1. Děkuji moc! Šťastné a veselé Vánoce moje milované Retro 🙂 Váš fanoušek.

36. Dobrý den, mohl bych se zeptat, jestli zahrajete i píseň Edge Of A Broken Heart od Bon Jovi? Děkuji.

1. Dobrý den Zdeňku,
      díky za tip, podíváme se po klipu.
      Hezký den.
      Retro Music TV

37. hello, Let Me Know When You Scheduled For Michael Jackson

1. Do You Play Michael Jackson Music Videos On His Birthdays?

1. Hi Stephanie,
        We will play one of his songs within an hour, and more later on today. A full one-hour-special is planned for Monday January 6, 5 p.m.
        Take care.
        Retro Music TV

1. I’m excited And looking Forward A full one-hour special is planned for Monday January 6, 5pm
          Thank You 🙂

1. Sorry, I Meant A full one-hour special is Planned for Monday January 6, 5pm
            Thank You 🙂

38. Dobrý den. Chtěla bych vám poslat nějaký seznam písniček do Reproduktoru. Ale na stránkách jsem nenašla, kam to mám psát. Tak bych se chtěla zeptat, kam.
    P.S. Děkuji, že jste teď hráli Depeche Mode. Zlepšilo mi to den.
    Děkuji předem za odpověď.

1. Dobrý den,
      je to přesně tak jak píše Radek, jen prosíme přidejte ke klipům ještě krátký vzkaz, nebo pozdrav, prostě pár slov, která v rámci pořadu zveřejníme.
      Děkujeme.
      Hezký víkend.
      Retro Music TV

39. Dobrý den. Nepřijde Vám trochu trapné, že tak smutnou událost odložíte někdy na příští měsíc, jako by to bylo něco obyčejného? I Óčko Star, a to je velká bída, udělalo speciální program. A tahle televize to dokázala udělat den poté, 11. 12. Co je za problém to posunout okamžitě a bezprostředně na tyto dny? Je to velká ostuda, že smrt takové legendy odložíte, jako by to byla nezajímavá informace o nějaké tuctové hvězdě.

1. Podle mě to moc hrotíte, asi nemůžou jen tak měnit programy a určené retgeny.

1. No nevím. Óčko může měnit programy. Navíc, co je tak těžkého, přesunout interpreta z jednoho dne na jiný? V tom nevidím žádný problém. A kde jinde by měli uctít hudební legendu, než na hudební televizi, ještě k tomu, která hraje přesně tu hudbu? Ale v pořádku, děkuji za názor.

2. Dobrý den,
      kapela Roxette patří mezi nejhranější skupiny v našem vysílání, a proto “smuteční speciál” přidávat nebudeme.
      V lednu odehrajeme její RENTGEN v den, kdy slaví narozeniny P. Gessle.
      Zdraví
      Retro Music TV

40. Dobrý den Retro, rovněž se přidávám k názoru kolegů, že uveřejnění nějakého speciálu Roxette, jako památku na Marii Fredriksson by bylo více než vhodné a slušné. Hodinový RENTGEN je rovněž pěkná myšlenka, se kterou plně souhlasím. Vynikajících klipů a singlů mají více než si běžný posluchač vůbec uvědomuje. 2-3 klipy denně není moc. Kež by jich bylo více. Děkuji.

41. Dobrý večer,reaguji na příspěvek Radka.Dle mého názoru by bylo vhodné odvysílat 16.12. místo Rentgenu skupiny ZZ Top speciál skupiny Roxette.Předpokládám,že mi jen poděkujete za názor či za tip a nebudete na můj příspěvek více reagovat.Nicméně mi příjde zvláštní,že tak výborná skupina,jakou Roxette bezesporu byla,nikdy neměla(alespoň co já vím) hodinový Rentgen.Takové množštví hitů,rentgen jen jednou do roka a ještě jen půlhodinový.A taková Madonna,která má také hodně hitů má za rok rentgeny dva.Pokud ne i více…

1. Dobrý večer,
      pondělní program měnit nebudeme, mj. proto, že slaví narozeniny Billy Gibbons, a tímto RENTGENem mu chceme popřát.
      I v pondělí ovšem zazní několik klipů Roxette. A hodinový speciál této kapely je dobrý nápad, odehrajeme jej v příštím roce.
      Zdraví
      Retro Music TV

42. Dobrý den, přeladil jsem na DVB-T2 a zjistil jsem, že v Praze v něm vůbec nejste?

1. Taky by mne zajímalo, jaké plány má retro music ve vysílání dvb t2 na Ostravsku. Zdá se ale, že odpovědi se nedočkají ani v Praze.

2. Pracujeme na distribuci v dvbt2. Po novém roce se nechte překvapit:)
      Vaše Retro Music TV

43. Dobrý den, chystáte teď někdy na počest Marie Fredrikssonové ze skupiny Roxette dát speciální RENTGEN? Děkuji

1. Takže mně někdo předběhl. Ne že bych seděl u TV neustále ale za celé 3 dny jsem neviděl klip ani zmínku o Roxette a Marii F.???

1. Dobrý den,
        jak bylo napsáno – v uplynulých dnech jsme hráli zhruba 3 klipy této kapely denně a text byl samozřejmě aktualizován hned, jak se o této smutné události informovalo.
        Hezký večer.
        Retro Music TV

2. Dobrý den,
      hrajeme klipy Roxette často, včera zazněly tři jejich hity, dnes dva, zítra jich odvysíláme též několik.
      Speciál je naplánován na 12. ledna.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

Napsat komentář: Retro Music TV Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *