1 361 Komentářů
  1. Milé Retro , vďaka za super hodinku strávenú so skupinou ABBA. Bol to skvelý výber.❤ Želám vám veľa zdaru , robíte to skvele 👍.

2. Dobrý den, hrajete celkem fajn, ale je opravdu nezbytně nutné, aby v pořadu Refresh byl dva dny po sobě stejný klip Cars od G. Numana?? Vzhledem k vašemu rozsáhlému archivu je to určitě škoda! Will Smith v tomto pořadu taky dva dny po sobě, i když s jiným klipem. To vypadá, jako kdyby klipy vybíral automat. Myslel jsem, že máte dramaturga… Moc by mě potěšily staré klipy z nádherné doby let 1989-1992, např. od Celine Dion, Kylie Minogue, Jasona Donovana, Whitney Houston, Peabo Brysona nebo skupiny Brother Beyond. Všiml jsem si dnes v Refreshi také dvou chyb v textech. M. Carey se narodila v r. 1970, ne 1969. A George Michael nebyl Američan, jak uvádíte v duetu s A. Franklin, ale Brit. Děkuji a přeji hezký den.

1. Dobrý den Romane,
      děkujeme vám ze zpětnou vazbu.
      V našem vysílání není naštěstí nic nezbytně nutné (kromě dodržení zákonných norem), snažíme se hrát našim divákům hlavně pro radost. Ve stejném pořadu stejný klip dva dny po sobě nevysíláme, i o to se stará náš hudební dramaturg.
      Děkujeme vám za upozornění na chybu, i za tipy na klipy. Od dvou interpretů, o nichž píšete a od kterých máme klip jen jeden, nebo žádný, se další pokusíme sehnat.
      Hezké odpoledne.
      Retro Music TV

3. Dobrý den Retro TV. Chtěl bych vás poprosit, jestli byste neupravili informace o Pink Floyd. Jsem totiž fanouškem nejen Depeche Mode, Pet Shop Boys ale právě i Pink Floyd a vím z knihy od Nicka Masona, že vznikli roku 1965 jako The Tea Set. Ne roku 1964. (A až roku 1966 začali vystupovat jako Pink Floyd). Děkuji vám jinak za vyslyšení mé prosby. Přeji hodně úspěchů.

1. Dobrý den Adame,
      upravili jsme, děkujeme za připomínku.
      Retro Music TV

4. Zdravím vás milé Retro, konečně hudební televize kde hrají výborné písničky ze starších ročníků od 60. let. Písničky mě dobře nabíjí jsou moc super. Mám na vás jeden dotaz a to jestli by jste nedávali více českých a slovenských písniček, ale i starších třeba z 60 nebo 70. let ať víme co se hrálo za československou hudbu v té době? Moc děkuji. Moc rádi vás s manželkou sledujeme.

1. Dobrý den Jirko,
      i vám děkujeme za impuls, podněty našich diváků jsou pro nás důležité.
      Hezký večer.
      Retro Music TV

5. Dobrý den.
    Jednak vám chci poděkovat za zahrání Ordinary World i jiných srdcovek při včerejších 80’s 🙂
    Ale také se chci zeptat. V hlavním vysílacím čase, předpokládám, že i u vás to je mezi 20-24:00 máte čtyřikrát do týdne retro party. Neuvažujete, že byste nechali party třeba jen pro víkend a jednou do týdne dali večer třeba Republiku? Podle mě by to bylo zajímavé zpestření 😉 80’s a 90’s v pondělí a úterý mě vždy potěší.
    Pěkný den

1. Dobrý den,
      v současné době zvažujeme, zda a jaké změny v programu uděláme.
      Děkujeme za impuls, zamyslíme se nad tím.
      Zdraví
      Retro Music TV

6. Dobrý den,

Můžu poslat svůj seznam písní do Reproduktoru, I když už jsem v minulosti byla jednou vybrána? Děkuji

1. Dobrý den Kláro,
      jistě, můžete. Přednost mají ti, kteří budou mít premiéru, ale i na vás se dostane.
      Hezký den.
      Retro Music TV

1. Dobrý den Jirko,
      dnes jsme již Green Day hráli, ale zazní ještě i po půlnoci.
      Hezký den.
      Retro Music TV

7. Moje milované Retro, děkuji moooooc za zahraní písničky “Holiday” dnes po 9 hodině! Udělali jste mi velkou radost! 😀 Radek

8. Dobrý den, zajímá mě kdy budete hrát některou z kapel oasis, blur…? Popřípadě víc britpop zařadit do vysílání, děkuji.

1. Dobrý den Anno,
      co se týče speciálů, Blur jsme jej odehráli před pár dny, v půlce března, a RENTGEN Oasis je naplánován na konec května, kdy má narozeniny Noel Gallagher.
      Konkrétně dnes už jsme Oasis hráli, zítra zazní dvakrát, Blur zítra před osmou večer též 🙂
      Hezký den.
      Retro Music TV

9. Zdravím! Chcela by som sa spýtať či plánujete pridať do vysielania aj nejaké klipy od Nemeckej skupiny Dschinghis Khan 🙂

1. Dobrý den Kristino,
      od této skupiny máme klip “Loreley”, i vy si o něj můžete napsat do REPRODUKTORU (reproduktor@retromusic.cz) 🙂
      Zdraví
      Retro Music TV

1. Dobrý den,
      proč ne 🙂
      A o vlastní pořad, REPRODUKTOR, už jste si psal?
      Hezký den
      Retro Music TV

10. Zdravím RMT,
    Postřehl jsem ve vašem vysílání klipy od Michala Davida, Petra Kotvalda a dalších, Plánujete opět hrát i československé klipy po rok 1990?

1. Dobrý den Radku,
      ano, jak zde bylo již mnohokrát napsáno, do vysílání zařazujeme každý měsíc desítky “nových” klipů.
      Máte se na co těšit!
      Zdraví
      Retro Music TV

11. Před týdnem jsem napsal něco,co již neplatí.Je tu opět staré dobré Retro,naše zdaleka nejlepší hudební stanice.Děkuje Bohumil

1. Děkujeme za hezkou zprávu, Bohumile.
      Hodně zdraví přeje
      Retro Music TV

12. Dobrý den, až těsně před šestou jsem si dnes pustil Retro a zklamaně jsem zjistil, že jsem právě prošvihl rentgen Lucie. Přibližně, jak často tuto kapelu v rentgenu hrajete, že by se dalo očekávat opakování? Půl roku, rok?
    Nicméně, děkuji, jste skvělí! 🙂

1. Dobrý den Adame,
      děkujeme za pochvalu.
      Vzhledem k tomu, že David Koller má v září narozeniny, nejspíš mu uděláme RENTGEN právě k nim.
      Takže to vychází na ten půlrok 🙂
      Nicméně klipy této kapely hrajeme i běžně přes den, jak asi víte.
      Mějte se fajn, hodně zdraví!
      Retro Music TV

13. Dobry den,
    prosim,da sa nejako zistit playlist ,klipy ktore boli vysielane vcera?
    Vdaka za info.

1. Dobrý den,
      pokud dokážete upřesnit čas, např. na půlhodinový interval, nebo přidáte klip, který bežel před/po klipu, který vás (nejspíš) zajímá, budeme se vám snažit pomoci.
      Hezký den.
      Retro Music TV

14. Je veliká poptávka po kapele Queen a Freddiem Mercurym. Mohli by jste prosím tuto kapelu či tohoto interpreta hrát častěji? Děkuji a přeji pevné zdraví.

1. Dobrý den,
      kapela Queen je dle přesných statistik naším jednoznačně nejhranějším interpretem – hrajeme ji minimálně třikrát za den. Častěji už to nepůjde 🙂
      Na začátek května je navíc naplánován RENTGEN Freddieho M.
      Pokud možno hezké dny.
      Retro Music TV

15. Dobrý den,připravuji seznam do pořadu Reproduktor a zjistil jsem,že již hrajete Bailamos od Enrique Iglesiase v té původní pomalé verzi.Prosím o radu,jak mám u tohoto klipu v seznamu označit že chci tuto verzi,aby v Reproduktoru nezazněl remix.A také prosím o zprávu,zda již hrajete i jiné klipy od 2 brothers on the 4 th floor
    neŽ jen Dreams.Děkuji za odpovědi

1. Dobrý den,
      jednoduše připište k názvu klipu poznámku, jakou verzi preferujete.
      Od 2 Brothers on the 4th Floor si můžete přát i jiný klip, než hrajeme, budeme se snažit jej sehnat.
      Znovu připomínáme, že o finální verzi REPRODUKTORU rozhoduje hudební dramaturg, děkujeme za pochopení.
      Zdraví
      Retro Music TV

1. Dobrý den,to je mi jasné,že o finální podobě Reproduktoru rozhoduje hudební dramaturg.
        A také chápu,že neustále dotazy na klipy 2 brothers on the 4th floor vás rozčilují a nechcete prozradit které kontkrétní klipy této skupiny hrajete.Klip Dreams zněl své ho času opravdu všude a ty ostatní byli tím pádem méně úspěšné,ale tak jsou skvělé.Proto mne mrzelo,že hrajete jen ten zmiňovaný.Podobné je to i s DJ Bobem.Ani u něho jsem se prozatím svých oblíbených klipů nedočkal.Předpokládám,že na tento příspěvek již nebudete reagovat,ale já to takto vnímám.Děkuji za pochopení a reakci

16. Zdravím,

Chci se zeptat, zda v nejbližší době nezazní skupina Queen? 🙂 děkuji, a přeji pevné nervy a zdraví v této nelehké sutuaci

1. Dobrý den Kláro,
      dnes už jsme Queen hráli dvakrát, do třetice půjdou před osmou večer.
      Děkujeme, pevné nervy a hodně zdraví i vám.
      Retro Music TV

17. Teď když se nikam nesmí, tak Retro je fakt super pro domácí party!!

18. Pro formát hudební TV je na RMT obří prostor pro reklamu (po 4 klipech reklama, celkem minimálně 15 minut z hodiny), tím je pro mě RMT nesledovatelná ani jako kulisa.

1. Milý Radku, ze zákona není možné aby v hodině bylo více jak 12 min reklamy, takže i v Retru tomu není jinak. A navíc bez reklamy není možné udržet televizní vysílání zdarma v provozu.
      Dekujeme za pochopení
      RMT

19. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude někdy Rentgen skupiny New Kids On The Block? Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den Danieli,
      ano, budeme, je naplánován na začátek května.
      Hezký den
      Retro Music TV

20. Dobrý den.Až do nedávna jsem byl váš vděčný a věrný posluchač.Bohužel,podle mého názoru váš pořad má sestupnou tendenci.Přestáváte hrát hodnotné věci jako Jerry Lee Lewis,The Searchers,Z.Michnová a další a místo toho se objevují skupiny typu The Village People,Vanilla Ice,Junior Senior a pod kteří vedle hřmotu a trochy rytmu ničím nezaujmou.Loni jsem byl na koncertu A.Langerové a její oduševnělá hudba,podobna té kterou provozuje kupř.Enya mě zaujala/kupř.Nocí bude plout náš katamarán,Dnes naposled stojí náš svět-přesné názvy neznám/.Není vám trapné,hrát pouze 2 skladby s kterými kdysi začínala?.Je to jako by se s Gottem hrálo 50 let Ptačí nářečí z jeho první desky a nic jiného.Zdraví Bohumil

1. Dobrý den Bohumile,
      jsme si vědomi toho, že se nezavděčíme všem. Ale nelámejte nad námi hůl! Jednak doplňujeme desítky klipů týdně, takže skladba našeho vysílání se mění. A také záběr zůstává i nadále široký.
      A do třetice, i tento váš podnět se dostal “na stůl” našemu hudebnímu dramaturgovi, jistě si ho přečte a bude jej brát v potaz.
      Pokud možno hezké dny přejeme.
      Retro Music TV

1. Dobrý den,
      dočkáte se hned začátkem května 🙂
      Zdraví
      Retro Music TV

21. Zdravím, chtěla bych se zeptat na klip Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Kdysi dávno jste ho hráli, tento klip má něco kolem devíti minut a vy jste ho zahráli celý. Ale včera jste tuto píseň hráli znovu ale tu zkrácenou asi čtyř minutovou verzi. V budoucnu, budete hrát tu delší nebo už jen tu verzi zkrácenou? Já osobně bych byla ráda za tu verzi delší 😀 předem děkuji za odpvěď a přeji hezký zbytek dne 🙂

1. Dobrý den,reaguji na váš příspěvek.Podobný dotaz už v diskusi byl.
      Tehdy Retro TV odpovědělo,že budou střídavě hrát obě verze klipu

2. Dobrý den Tamaro,
      dlouhou verzi tohoto klipu využíváme do klipových speciálů a ke speciálním příležitostem, tu kratší do denního playlistu.
      I vy můžete využít pořadu REPRODUKTOR (reproduktor@retromusic.cz) a v něm si vaše oblíbené klipy včetně tohoto nechat zahrát.
      Zdraví
      Retro Music TV

22. Dobrý den, jakým způsobem mohu nechat zahrát playlist v reproduktoru? Nenašel jsem na stránkách žádný odkaz nebo nápovědu.

Děkuji.

1. Dobrý den,reaguji na váš příspěvek.Vyberte si 15-20 klipů od různých interpretů.
      Může to být tématické (měl jsem reproduktor se zpěvačkami a jeden byl sestaven jen s osmdesátek),ale nemusí.A pozor na novinku-krátký vzkaz,pozdrav,přání a pod.O vše ostatní se postará RETRO TV

2. Dobrý den,
      budeme rádi, když nám na adresu reproduktor@retromusic.cz pošlete seznam vámi vybraných klipů a krátký text-vzkaz, který u vaše playlistu zveřejníme. Kolegové vám následně zašlou (s předstihem) termín, kdy bude váš pořad odvysílán.
      Mějte se dobře.
      Retro Music TV

23. Dobré odpoledne,
    Zítra se má odehrát můj playlist v Reproduktoru ale je chyba v názvu města Frýdek – Mýstek místo Frýdek – Místek ( název města jsem poslal dobře podle všeho )
    Děkuji a těším se na odehrání .

1. Dobrý den,
      děkujeme za upozornění, již jsme chybu opravili, šotek… 🙂
      Zdraví
      Retro Music TV

24. Ahoj, plánujete vysílat v HD? Pokud ano, kdy? Rád bych si na své velké televizi pustil vaší televizi v HD! Děkuji, Nikola

1. Dobrý den,
      přechod na HD zatím v plánu není, protože klipy z našeho archivu ve velké většině nejsou v potřebné kvalitě.
      Děkujeme za pochopení,
      Retro Music TV

25. Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za zahrání písničky I Want You Back od NSYNC! Bylo to super😊

1. Dobrý den Hanko,
      děkujeme vám, rádo se stalo!
      Hodně zdraví přeje
      Retro Music TV

26. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdy zahrajete písničku Making Love Out Of Nothing At All od Air Supply? Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den Petro,
      zrovna o uplynulém víkendu jsme hráli jiný klip od této kapely. Písnička, na kterou se ptáte, zazní určitě také, ale konkrétní termín nyní neznáme. Už jste si sestavila vlastní REPRODUKTOR? Pokud ne, pošlete nám váš výběr na adresu reproduktor@retromusic.cz, těšíme se!
      Zdraví
      Retro Music TV

27. Ahojte, poslucháči – čo hovoríte na môj dnešný výber do REPRODUKTOR-u?

28. Hezké poledne, koukám na Retro dost často, ale neslyšela jsem nějaké písničky od The Other Ones. Prosím, mohli by jste tuto skvělou kapelu hrát častěji? Vždycky čekám, jestli budete hrát a nic. Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den Radku,
      nejbližší vysílání této kapely je naplánováno na zítřek těsně po půlnoci (tedy brzkou neděli).
      Hezký den.
      Retro Music TV

29. Hezké poledne, koukám na Retro dost často, ale neslyšela jsem nějaké písničky od Queenů. Prosím, mohli by jste tuto skvělou kapelu hrát častěji? Vždycky čekám, jestli budete hrát a nic. Děkuji za odpověď.

1. Dobrý den Jančo,
      asi 30 minut po té, co jste nám napsala, jsme zrovna klip od kapely Queen vysílali, viděla jste?
      Dnes večer, těsně po osmé, odehrajeme ještě Freddieho “Living on My Own” a třeba zítra u nás zazní rovnou 4 klipy od Queen.
      Zdraví
      Retro Music TV

30. Dobrý den,
    plánujete v blízké době zařadit do programu RENTGEN zaměřený na Depeche Mode? Předem děkuji za odpověď.

1. Dobrý den Veroniko,
      ano, plánujeme, vzhledem k tomu, že David Gahan slaví na začátku května narozeniny, oslavíme ho RENTGENEM 🙂
      Hezký den.
      Retro Music TV

31. Milá Zuzano,
    děkujeme vám za přání a za pochvalu, vážíme se obojího 🙂
    Co se týče speciálu k narozeninám zpěvačky, určitě jej uděláme, jen o stopáži ještě diskutujeme.
    Mějte se hezky.
    Retro Music TV

32. Milé Retromusic , vďaka za skvelú hudbu 🙂 a želám všetko dobré do ďalšej 10 !!!
    Chcem sa opýtať, či na okrúhliny Agnethy Fältskog ( 5.4. ) chystáte Rentgen ( dúfam že hodinový 🙂 ) ?
    Ďakujem , Zuzana

Napsat komentář: Stephanie Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *